Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Scroll of Resurrection invite isteyen?

photographer

Öne çıkan mesajlar

oqanXpro said:

Simdi ben cat ı aldıkdan 2 ay sonra oyunu bırakdım yaklaşık bir yıldır ödeme yapmıyorum 2 tanede 85 lvl karakterim var ben inv aldığım zaman bende bitane 80 kaza biliyormuyum acaba bi bilgisi olan varmı

evet kazanıyorsun. bir karakterini de seni davet eden arkadaşının serverına ve factionuna geçirebiliyorsun. free faction ve server migrate yani.

ayrıca soru eki mi ayrı yazılır. sert sessizlerden(p,ç,t,k) sonra gelen yumuşak sessizler(b,c,d,g) sert sessizlere dönüşür. buna sert ünsüz benzeşmesi yahut ünsüz sertleşmesi denir.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

"Tatar Ramazan" said:

SadGamer said:

"Tatar Ramazan" said:

pazar günü 1 sene aradan sonra açtım hesabı ve bunu kaçırdım yani ha lol

blizze komikli mail at sansini dene

Şimdi Daggerspine diye dandik bi serverda Horde'tuk arkadaşlarla zaten 2004'ten beri Ally sürmedim ağzıma:D
Neyse geçen sene hepimiz bıraktık işte oyunu. Şimdi burdan aldığım gazlan Silvermoon'da ally açayım diye aktif ettim hesabı.
Ama heirloom yok gold yok zor olacak tabii. Acaba GM'le konuşsam falan heirloomları yeni karakterime getirir mi? Nette bunu başaranlar olmuş, acaba dedim bende

Blizz supporta ticket attım siteden, ben 36 saat önce açtım diye ne günahım var bana da verin Scroll hakkı dedim.
Hem yeni serverda reroll yapacam heirloom ve goldlarımı getirmem lazım böhüü diye de ekledim, hadin bakalım bekliyorum.

sonuç alırsan buraya koyar mısın?
ben de 2 hafta önce açmıştım ticket attım yapamayız falan dediler ineligiblesın dediler ama çirkeflik yapıyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bana öm ile bnet mailleri atanlara bulabilirim davetiye arkadaşlar. davetiye hakları sınırlı olduğu için millet öyle her önüne gelen mail adresine atmıyor haberiniz olsun. gerçekten başlayacağına inanmazsa hiç atmıyorlar yani.

davetiye isteyenlerle mount isteyenleri buluşturabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Mount tek bir karaktere geliyor galiba , değil mi ?

Bir de bir konuda kafam karıştı, benim zaten 4 nisana kadar 6 aylık aboneliğim varken annual pass aldım. Ama sanki devam eden üyeliğin üzerine eklenmemiş gibi gözüküyor, bir sorun çıkmaz değil mi ? Zaten hazırdaki 4 aylık aboneliğim boşa gitmesin !

Game Time
Source: 6-month Recurring, 65.94 €
Renews: 4/5/2012 18:13

Annual Pass
Ends: 30/1/2013 11:03
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SOR ile oyuna dönenlerin
-bir karakteri 80'lvl başlama
-bir ücretsiz server transferi ve faction transferi
-7 gün beleş oyun süresi
-beleş cataclisym upgrade
***ancak 1 aylık sub yapmanız gerekiyor bunlara sahip olabilmek için***

şimdi benım acc kapalı bana davetiye gelirse yukardaki hediyler benim oluyor değil mi? Mesela benım acc ta butun karakterler +80; yeni bir karakter acıp instant 80 mi oluyorum o zaman?

Bana mount yok mu bu arada?
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

şimdi benım acc kapalı bana davetiye gelirse yukardaki hediyler benim oluyor değil mi? Mesela benım acc ta butun karakterler +80; yeni bir karakter acıp instant 80 mi oluyorum o zaman?

Bana mount yok mu bu arada?

sadece bir tane 80 karakter veriyor sana işte. yeni karakter açıp insta80.

bir de sana bedava bir faction+server migrate veriyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...