Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Scroll of Resurrection invite isteyen?

photographer

Öne çıkan mesajlar

Gutshot said:

server transferi yapinca 80 lvl'a karakter boostlamayi vermiyor. ya migrate ya boost.
85 olanı migrate et ediyo, o yoksa veya baska class oynamak istiyosan direk migrate etmek istediğin sunucuda char aç 80 yapiyim diyo. napıcan direk hem main hem alt mı kastırsın bi de
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Aerios Wants You to Return to World of Warcraft

die scroll of res geldi

aerios kim burda ^_^

hayır çünkü birisinden istediimi hatırlamiom da acaba fake mi
guilddeki uzun zamandır off olanlarda cıkıyor scroll atabilicen listede guildden biride atmıs olabilir herhangi bir guildde alt char varsa ordan bile atmış olabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

kgns said:

Gutshot said:

server transferi yapinca 80 lvl'a karakter boostlamayi vermiyor. ya migrate ya boost.
85 olanı migrate et ediyo, o yoksa veya baska class oynamak istiyosan direk migrate etmek istediğin sunucuda char aç 80 yapiyim diyo. napıcan direk hem main hem alt mı kastırsın bi de

bu arada http://eu.battle.net/en/int burada hiç OR falan yazmıyo, hepsi var gibi sanki?
Sosyal ağlarda paylaş

sLm Arkadaşlar,

Frostmane'de oynuyordum. Yeniden başlayacaktım iyi oldu bu, migrate fln düşünmüyorum, sadece mage'imi 80 e boostluycam :), Bu SoR'dan atabilicek bir arkadaş varsa çok sevinirim.

Birde şunu sorucam, boostlamak için yeni char açmama gerek yok değil mi, 35-40 lvl bir mage'im vardı, onu boostlamayı düşünüyorum 80'e.

Sağolun şimdiden.
Sosyal ağlarda paylaş

kgns said:

kgns said:

Gutshot said:

bu arada http://eu.battle.net/en/int burada hiç OR falan yazmıyo, hepsi var gibi sanki?

evet orada hepsi varmis gibi yaziyor ama artik yalan mi dersin, pazarlama stratejisi mi dersin oyle bir sey. ikisi de olmuyorsa ya da yazmasi lazim zira. neyse, insanimiz ikisi de var zannetmesin diye soyledim iste.

@Zealotone:

niye id'ni falan soyledin karakter nick'i soylesen yeterdi. mail'inin sifresini gizli sorudan falan bulmaya calisanlar olabilir su anda. bir tek o kalmis hesabini ele gecirmek icin. dikkat et.
Sosyal ağlarda paylaş

Gutshot said:

said:

said:

Evet sadece iki seçenek sunuyo , ama ikisini birden kullanmak içinde bir yöntem var.

Şöyleki:

1. create the lvl 1 char or log on the char you want to boost to 80. make him transfer ready. 2. logout ingame, go into battlenet. choose realm transfer + lvl 80 boost to the char. click continue, but dont press the last button before transfer. 3. login, get 20k+ gold (or less, depends on lvl) on this char, so its over the transfer gold cap. logout. 4. press okay to the transfer. an error will appear: char has too much gold. 5. wait a short time. log on your char. he will pop up to 80. 6. now look at your SoR history. You split up lvl 80 boost and free xfer!

Sosyal ağlarda paylaş

corrie said:

şimdi anlamadığım ben res olunca hesap direk catamı oluyor. yani bu 80 yaptığımızın dışında açtığımız herhangi bir karakter de 85 olurmu? (ki saçma olur gibi). tbc'den kalan bi hesap varda o yüzden soruyorum.

80 e boost edilen chardan başka, kendin kasmak şartıyla tabii ki lvl 85 charın olabilir, Cataclysme kadar upgrade edilmiş accountlar nasılsa senin account da aynen öyle oluyo yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...