Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Thief Bilgi Paylaşım Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

shadow refuge çok iyi gerçekten.

yalnız pistolun 3. skillinin range i çok düşük. initiate için steal kullanmak daha mantıklı. 3. skill daha çok chaselemek için gibi.

benim heartseeker dan bi rahatsızlığım var, bazen directionu sapıtıyo skillin. bir de animasyonundan ötürü sanıyorum 2 kere üst üste yaptığı çok oluyo. daha sabit bi animasyon olsa daha iyi olur.

ben 1. healing skillde de bug olduğunu düşünüyorum, bazen fightlarda stealth olmuyo, bilmiyorum üzerimizde dot varsa direkt gözüküyo muyuz ama failliyo gibi geliyo arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sanırım eğer birisi senden dolayı condition damage yiyorsa hide'dan çıkıyorsun. Bana da çok oluyor o powder'la hide olduğumda da hemen geri çıkıyorum kimseye vurmamama rağmen.

3.skillin range i düşük o konuda haklısın. Steal'ın cooldown'ı bitmediyse işe yarıyor ama ben kullanıyorum. ELime bow alıp 5. skillini teleport niyetine kullanıyorum adama yaklaşmak için, sonrasında dagger-pistole dönüp kullanıyorum 3ü
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar:
thief olarak başından beri dagger+dagger oynadım.
birazda sword+pistol denemek istiyordum fakat forumlarda gördüğüm kadarıyla sword+pistole geçiip dagger+daggera dönenler çok olmuş.
bir miktar para kastım exotic setimi dizip ufak ufak spvp yada wvwvw yapmak istiyorum fakat kararsız kaldıgım konu statlar.
thief oyuncuların fikirlerini almak istiyorum
yüzüklerden armor ve silahlara kadar berserker alip crit ciksin diye dua edip ambushlamak mı yoksa power vit condition damage yada power prec condition damage gidip poison+bleedlerden medet ummak mı?
traitlerim şu anda 30-30-10-0-0 şeklinde
ayrıca rune set konusundada fikirlere ihtiyacım var.

bir diger sorum ise healing power ve signet of malice pasifinin life on hiti nasıl çalışıyor, +90 healing power bir item takarsam 105 olan life on hit 195 mi olucak?
paramı yanlış exoticlere harcamak istemediğim için - zar zor kastığım 25 goldum var zaten - sizlere danışayım istedim
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sınıfta bir problem mi var?
Bir canlı yayın izliyorum şimdi, adam aynı skilli spamlayıp duruyor, birde arada EVADE atıp, invis kullanıyor. Herkes ölüyor ama herkes.
guardian+elementalist i hoplayarak kesti valla :D.

http://tr.twitch.tv/matchlesspowerr

build de şu şekilde
http://gw2skills.net/editor/en/?fYAQRAoY4YlUmiPXeS5E9JFCnCnyC9P8V6C6ecVWVVB;TwAgyCuogxAjAGrPOfk+sWYsw+j5HA

baya ilginç ya. Bu kadar kolay bir şekilde milleti alması...
Maçlarıda komedi. Skorları 500vs50 gibi bitiyor.

(elementaliste geçti şuan.thief ini tutturmayı çalışın. Cidden bir sorun varmış gibi geldi)

pvp leride baya iyi ya. Izlediğim adam ölüyordu, yardım istedi. Yardım geldi dalacaklar sanarken yerde portal açıldı. Oradan girdiler geri döndüler? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya eğer Thief'i knockback edecek skilliniz yoksa ölmüşsünüz demektir büyük ihtimalle :)

Engineer olarak Thief ile karşılaştığımda yaptığım tek şey, Rifle ile overcharged shot, Flamethrower ile Air blast ve Personal Battering Ram ile uzakta tutmak. Zaten düşük armora sahip bir class olduğu için kolaylıkla eriyor HP'si. Yeter ki yanınıza yaklaşamasın.
Sosyal ağlarda paylaş

ya işin bilip bilmemeyle alakası yok.Counterlarından bahsetmeye ayrı başlık açmak lazım.Konu o değil ki...SPvP de thief tamamen garbage zaten.Şu an top tier denebilecek takımlar experimental buildlerinde alıyorlar.Olay Hot-join'de ergen bir vatandaşın sadece 2 ye basarak glory farmlaması.Dodge'un, ground targetingin bol olduğu oyunda takip eden skill koyuyorsun (ismiyle tutarlı tabi ki).İlk leapi ıskalarsan bile 3,4 yakalıyorsun.

Olay yine Anet'de bitiyor tabi dagger+dagger crit glass cannon buildde tek viable finisher skill heart seeker olunca milletin de yapacak bir şeyi kalmıyor.(nasıl bir yoz cümle olmuş vay anam vay!)

forumda John Peters bir açıklama yapmış, özet olarak: "her ota boka ağlamayın gidin counterını bulun, metagame oturunca zaten bir ton update gelecek!"
Bu açıklamadan sonra bile heart seeker nerfleniyorsa adamlar da kabul ediyor demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...