Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Thief Bilgi Paylaşım Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Ben de condition build kullanıyorum. Çift dagger ile. Henüz teketekte kesemediğim class olmadı. 2vs1'e de girerim Thief guild elite skilli ile, ama fazlası beni aşıyor. direk topuk.

Not: Teketekte bir kere kesildim ama o anı bilinçaltıma gömdüğüm için hatırlamıyorum.

Not2: Hayır beni teketekte kesen classı açıklamamı istemeyin. Çünkü olabilitesi çok düşük bir classtı ama sanırım adam pvp'de über classtı. Yani classının hakkını iyi veriyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Özellikle veteran mob keserken sıkıntı yaşanıyorsa;
- Bıçaklarla condition basın ( bütün intiative harcayıp ),
- Heal/hide skillini kullanıp pistollere geçiş yapın.
- Stealth haldeyken standart atack yapın, x5 bleed daha eklenecektir.
- Totalde 20 civarı bleedi tek başına yapabiliyorsun bu şekilde. - Tabi poison skillinide kullanacaksın.
- Bide üzerine steal yaparsan moba ekstra condition verme şansında oluyor.

Çift bıçağın 3 nolu skilli aynı zamanda alan etkili. 3-4 Tane mobu toplayıp bunları hepsine uygulayarak rahat ilerlersin.

Bu dediklerimin aynısını playerlarada yapabilirsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dual daggerla kasması bayağı eğlenceliymiş, guardiandan bile daha rahat kesiyorum. İleriki levellarda da aynı şekilde kolay gider mi bilmiyorum ama bayağı sevdim. Caltrops & 3. skill kullanınca melee moblar vuramıyolar bile. Bir tek ranged mob varsa biraz sorun oluyo caltropsa çekmek işe yaramıyo, 4-5 mobu aynı yerde toplamak zor oluyo filan, onun haricinde hasar bile almıyorum. Eventlerde filan ortalık karışınca da shortbow kullanıyorum onu da bayağı sevdim hem AoE poison hem AoE bleed bayağı etkili.

2dagger buildinde hangi traitlere vermek lazım? powerı tamamen boş verip itemlarda da traitlerde de condition damage mi gidiyim yoksa power a öncelik mi veriyim?
Sosyal ağlarda paylaş

Bug olayını bilmiyorum. Genelde 1v1 ve ya 2v1 gibi durumlarda işini rahat görüyor. Fakat 3+ kişi geldiklerinde kaçman lazım. Çok kalabalık için iyi değil anlıycan. Crit buildi yaparak uzaktan alan etkili ( shortbow ) silahınla veya pistollerinle canı az kalmış kişilere mesefani koruyup burst damage yaparak daha çok iş yapabilirsin.

Öte yandan eğlencesine milletin arasına dalıp condition damage verip kaçabilirsinde. Tabi riskli olduğunu söylememe gerek yok.
Eğer bu dediğimi uygularsan mutlaka smokescreen alki kaçarken arkandan hasar yeme.

Deneyip görmen lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim cond dmg build su sekilde belki bi fikir verir.

30 Shadow Arts -> 5,10,11

20 Acrobatics -> 3,9

20 Trickery ->3,5

3 afflicted,3 krait rune armora için silaha da %10 bleed duration arttıran ve rakip kestiginde +cond dmg veren. Amulet de carrion.
OH de bence shortbow mutlaka olmalı.Kaçmayı çok kolaylaştırıyor.

Skiller de roll for initiative ve shadow refuge yine mutlaka olmalı bence diğeri size kalmış. Çok çok az öluyorsunuz bu şekilde bi suru evade,stealth vs var vigor geldikten sonra yerde döne döne bile bayagı takılıyorsunuz siz bunu yaparken bi yanda da cdler doluyor vs
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

leveling için en iyi build hangisi?
veya en hızlı şekilde en fazla sayıda mob öldürmeye yarayan ve karambole geldiğinde hemen yatmayan bi thief buildi diye soruyim.

her levelda aynı değildir gerçi ama düşük levellar, midgame, late game filan için ne tavsiye edersiniz?

d&d
deadly 30 / critical strikes 20 / trickery 20
ııı ıx x - ııı ıx - ıv ıx

8-10 tanesini cekiyorsun sbow la. sonra 3 e vuruyosun elinin ayasını.

skilleri unuttum : signet of malice heal için / blinding powdr / s. of agi / s of shadows / dagger storm
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
eğer itemlarda sorun yoksa traitlerde veya kullanılan skillerde hata olabilir, çünkü ÇOK fark ediyor, 2 farklı build arasında %50 dps farkı oluyor bildiğin. traitleri heryere saçmadan, belli şeylere yoğunlaşıp seçmek en iyisi bence. melee olarak, thiefs guild kullanmadan 3-4 mobu kesebilmen lazım normal şartlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...