Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

klasik gitar ile kız düşürmeye çalışıyorlar

tarkandakiahtapot

Öne çıkan mesajlar

ne bileyim. 2 yıl oldu o kız gideli. ondan sonra bir kaç sevgilim daha oldu ama hiçbiri onun gibi olmadı.

en son sevgilimden 4 ay önce ayrıldım. üni hayatına başlayaldan beri sevgili yapmak için ciddi anlamda kafa yorum, sanıyorum ki eski hevesim geri geldi. hatta 2 tane topic bile açtım foruma, o derece...

şimdi düşünüyorum da herhalde cidden kıskançlık yatıyor bu topici açmamın altında. yoksa niye batsın ki yani şimdi bana. benim son yıllarda bildiğin looser olmam, heriflerin ise çok basit bir boklar yaparak kız kapması hoşuma gitmedi

Seperate said:

40 dikişlik kasık oharey

çoğu zaman her şeyle dalga geçip gülüp eğlenen bir yapım vardır ama genelde bu olayı anlatırken bayağı bir hüzünlenirim. ne diyeceğini kestiremeyen insanlardan "bir delik de sen açmışsın anlaşılan" yorumunu alıyordum. :D asdasda
Sosyal ağlarda paylaş

bak şimdi eski defterleri açtık, aklıma getirdiniz...

kız aşırı güzeldi. yüzüne baktımı gönlünü yakmalı olayı vardı yani. okulun en güzel kızı olarak görülürdü her zaman. tam safkan rock'cıydı. benimle arkadaş olabileceğini ama asla sevgili olamayacağımızı söylemişti. zaman içerisinde benim gitar çalma özelliğim hoşuna gitti, okulun grubunda çalıyodum, yıl sonu gecesinde komple biz çalmıştık, o geceden sonra zaten iyice yakınlaştık. derken sevgili olduk falan.

kız aşırı rahattı. tam yaşanılacak hatundu. gece 3'te ikinci kattaki evinden kaçıp benimle dışarda sabahlayabiliyordu. gece sahilde yürürken, hadi denize girelim diyip iç çamaşırlarıyla atlayabiliyordu denize. çok farklıydı çok... bir bara abone olmuştuk, her gece oradaydık. bir gün bar sahibi, evimi temizleyin size 70'lik absolut vereyim demişti; kabul edip evini temizlemiş, temizlediğimiz evde içmiştik. çok güzel günlerdi yaa. :D öyle böyle değil.

Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

tam safkan rockçı hatun ne demek lan
yani mesela nothing else matters metallica'cısı değildi, bildiğin metallica'nın albümlerini say diyince iyi kötü sayardı. veya bir müzik açayım diyip, metallica - one açıp dinleyebilirdi. pink floyd - high hopes'un solosunu dinletip, scorpions'tan still loving you parçasını sana ithaf edebilirdi. deep purple dinleyip, robert plant'in kim olduğunu bilir, stairway to heaven'ın solosunu zil sesi yapmak isteyebilirdi. öyle bir kızdı işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...