Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

28 şubat ve 1000 yıl :D

saplashaman

Öne çıkan mesajlar

tıklagari

Hürriyet yazarı Özkök, gittikleri Genelkurmay’da Emin Çölaşan’ın Çevik Bir’e “Darbe yapacak mısınız paşam” dediğini söyledi. Çölaşan ise, “Öyle değil, ‘silah kullanacak mısınız paşam’ dedim” açıklaması yaptı.

ve özgürlükçü ecevitle,baykalın kolkola iktidardaki bir başbakanı,ordu destekli alaşağı etme planları

neyseki 5 yıl sonra patladı 28 şubat
Sosyal ağlarda paylaş

Aczmendiler, Fadime Şahin ve benzeri birkaç olay komplo falan olabilir belki, ama Erbakan'ın sarıklı cübbeli şeyhlere resmi konutta iftar vermesi, Filistin gecesi mi ne tertipledikleri o tiyatro ve Kaddafi'nin karşısındaki durumuna ne demeli?

Bunun karşılığı darbedir falan demiyorum ama akıllı işi de değil yani bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

kapatılan kütüphaneler artan imamhatipler ve kuran kursları liste cok uzun
aslında 92den sonrasına bakıldıgında islami terör öldürülen gazeteciler sivas katliamı aczimendi fln olaya sadece erbakan olarak bakmayın 28 subat sürecine gelene kadar artan bi islamcı anti laik ortam vardı türkiyede
Sosyal ağlarda paylaş

28 subata kadar geldik artik, herseyle hesaplasiyoruz

malzeme bitince artik vaka-i hayriye ile kabakci mustafa pasa isyani ile filan hesaplasiriz, atillanin kardesi bledayi oldurmesini kinariz ordan roma yangini ilede hesaplasip kardesi kabil tarafindan oldurulen habilin intikamini aliriz, elmaya kadar yolu var
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

28 subata kadar geldik artik, herseyle hesaplasiyoruz

28 şubat zaten dincilerin (vakit, yeni şafak, samanyolu, kanal 7) çok büyük bir nefret ve kin güttüğü olaydır.
sık sık haberlerinde 28 şubat'tan "en kötü darbe" olarak yansıtırlar.
çünkü direk kendi gruplarına karşı yapılan bir olaydır.

28 şubat öncesi neler yaşandığı mühim değil, ama kendilerine yapılan böyle bir saldırıyı unutmamışlardır.

hani "12 eylülle hesaplaşıyoruz" diyorlardı ya, işte o da 28 şubatın intikamını alma provasıdır.

ergenekonu felan da hep ondan çıkardılar.

saplasaman da sanırım ondan açtı topiği.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok yobaz çok müslüman çok fetocu çok şeriat yanlısı adam tanıdım hayatımda ama senin kadar takkiye yapmaya çalısıp beceremeyenini görmedim.Bu ülke osmanogullarının 300 senelik zulmunden kimseye boyun egmeden kurtulmus insanların ülkesi gün gelir böylelerinin elindende kurtarırız.Hazır zaman yine sizin zamanınızken gülün eğlenin gün gelir yine basarız kıçınıza tekmeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

saplashaman said:

nese işte zamanında yapılan hesaplar tersine dönüp birilerini tırmalamaya başladı işte,iyide oldu aslında,%1 elitist-kemalist diktanın sonu oldu en azından aaa ben ne yazdım eueheuehehe

e ulusalcılara senin laf etme hakkın yok o zaman (benim var) çünkü şimdiki parti senin görüşüne daha yakın diye (tam desteklemiyorsun sanırım ama ulusalcılardan yakın olduğu kesin) bu durumu daha ılımlı karşılıyor olman ve üstüne kemalist dikta demen biraz iki yüzlülük oluyor çünkü bariz bir şekilde diktaya gidiyoruz. Hukuk yalan, polis yalan. Askerin politikaya karışmıyor olmasından rahatsız değilim ama askeri de polis gibi maşaya çevirirlerse o zaman sıştığımızın resmidir onu da belirtmek isterim. Bu ülkenin bilim kuruluşları (bkz. tübitak ve tüba), üniversiteleri (bkz yalaka rektörler) hukuk birimleri (bkz savcılarla satranç oynar gibi oynama) politik ideolojilerle yönetildiği sürece bir .ok olmaz bu ülkeden deyim ha.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bunu buraya da yapistirayim cuk oturuyo cunku direkt ornegi de var burda.
Marty said:

aynen oyle ya, herkes hak ettigi gibi yonetiliyo. hak ettigini buluyo.
oyle adamin teki ciksin bir avuc arkadasiyla tum memleketi 100 yil ileriye tasisinla olmuyomus iste. millet neden ileriye gittigini algilayamadigi surece yetmiyo.
millet olarak once dibe vurmak gerekiyo. birilerinin kulu kolesi olmaya merakli insanlar artik yeter demeye basliycaklar anca oyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...