Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

L4D'i sevemiyorum.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:
tf quake moduydu, cs, dod de modcuların işi. portalı yapanlar da üniversitede proje olarak narbucalar drop mu neydi onu yapanlar. hl dışındakiler overrated baya, tamam kötü değiller hatta çok iyi oyunlar ama god tier değiller maalesef. portal 2 belki.

quake mod'u da yapan gene aynı adamlar quake fortressdan beri robin walker
Sosyal ağlarda paylaş

e tamam valve yapılmış şeyi almış işte tfc diye, adam şu an valveda çalışsa bile valveun yarattığı bir şey değil sonuçta

Bone said:

o yüzden lath ile silph'i atalım, ben ile daesu'yu mod yapalım. 8-)

ödüllerimle döverim olm seni, kaç turnuvadan 5'er milyon kazanmıştım be. hee bi tanesinden de kasa fanı vermişlerdi serinlemiştim sdgfh
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

vay anam ne olmuş burada. böyle bir başlığın yeşerebilmiş olması bile bölümdeki otoritenin nasıl düştüğüne işaret. ck2'de papal authority düşünce heresy başgösteriyor her yandan, aynen öyle olmuş.

bu ne abi neler yazıyosunuz, sözlük kullanarak da anlayamadım mesajı.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

e tamam valve yapılmış şeyi almış işte tfc diye, adam şu an valveda çalışsa bile valveun yarattığı bir şey değil sonuçta

Bone said:

o yüzden lath ile silph'i atalım, ben ile daesu'yu mod yapalım. 8-)

ödüllerimle döverim olm seni, kaç turnuvadan 5'er milyon kazanmıştım be. hee bi tanesinden de kasa fanı vermişlerdi serinlemiştim sdgfh

Ben accelero x2 im hala duruyor üzerinde tam 2cm toz var.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de aldim bosu bosuna. sirf team fortress oynamak icin zorla steam yuklemek zorunda kaldim. sonra sirf steam'de arkadas ekleyebilmek icin oyun almak zorunda kalinca bunu aldim. arkadas cagiriyor girip gul gul oluyorum rezalet bir oyun gercekten. sorun sende degil, oyunu sevenlerde. facebook oyunundan farki yok. cok kotunun de kotusu bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bırak
bir kere bile oyunu açtığın yok,
rezalet bir oyun, oyunu sevenlerde sorun var, facebook oyunundan farkı yok, çok kötünün de kötüsü bir oyun diyorsun,
sonra "ama bana troll demeyin" diye QQ'lüyorsun.

less qq more pewpew.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...