Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MIT depremi! KCK MIT in gozetiminde olustu...

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Julian said:

yeni yasa tam anlamıyla rezalet

bu ulkede hukuk yoktu,simdi bir kez daha anlasıldı,tv de de sanki suc ve sacmalık degılmıs gıbı yenı yasayı basbas bagırıyorlar

yok mu ya gelıp ergenekon dogru vs ? dicek ahhahahahah

of komikler

Bi altta konu açtım senin için , AİHM demiş ergenekon doğru diye itirazlarını oraya yaparsın bundan sonra...
Sosyal ağlarda paylaş

ergenekonla bu davanin birebir alakasi yokki?

burda iki sorun var

biri MIT orgute basairli bir sekilde sizmis, yetmemis birde sutune orgutte lider pozisyonlarina kadar yukselmis devletin ajanlari, ve oturup teror orgutunu yonetmeye baslamislar

tom clancy tatava, su hikayeyi bir hollywooda versin adamlar 3-4 film cekebilir ustune hani

bir ulkenin istihbarat teskilatinin gidipte o ulkenin bir numarali dusmanini bizzat yonetmesinden bahsediyoruz burda, delilleride var ortada

hani dunyada esine az rastlanilir bir pislik bu direk, CIA filan en azindan kontrolu kaybettigi icin yeni dusmanlar yaratti, bizimkiler gitmis bizzat orgutun kontrolunu ele gecirmis lol
Sosyal ağlarda paylaş

peki viktor bu kadar tutuklanan ve nokta operasyonlarıyla çökertilme aşamasına gelen bir örgütün tepe yöneticisi mit ajanı olduğunu varsayarsak bu kadar başarılı bir operasyon hemde silahsız ve hücre yapılanmasıyla yönetildiğinden bahsediliyor sence başarı değilmi? bence mossad falan bo. yemiş yanında eğer bu doğruysa..
bu arada reklam arası hadi orhan babayı ekliyeyimde,kırmayalım herkes berhudar olsun :)

Sosyal ağlarda paylaş

iddea burda gorevlerini asmis olmalariki zaten, asil gorevlerini ihmal etmeleri, kontrolsuz bir sekilde PKK yi yonetmeleri problem

devletin onlara verdigi gorev orgute sizip eylemlerle ilgili istihabrat toplamak, orgutu ele gecirip yonetmek degil, ve bildikleri halde eylemleri devlete bildirmemelerinden, teror orgutunu develte karsi yonetmekten ve anayasal duzeni yikma faaliyetine girismekten suclaniyorlar burada
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

ha bide butun bu surec uludereden sonra basladi

yanlis istihbarat ile terorist diye kacakcilar vurulunca devlet cok buyuk bir tuzagin icine dustu direk, ondan sonra KCK ve MIT iliskisi sacildi ortaya

Bu arada, burda yanlış istihbarat geldiği bariz. Peki bu istihbaratı örgüt başındaki mit mi gönderdi yoksa örgütün kendisi mi? Örgütün kendisiyse açam belli de, mit ise, amaç neydi ve mitin bu yanlış istihbarat sonucu çıkan karmaşadan ve devletin zora düşmesinden kim nemalandı. Arkadaki kim yani?

O kadar karışık geliyorki abi şu an bana, derleyemedim sdf.

Devletin kurumu devleti zora düşürecek bi plan hazırlıyor. Peki o iki devlet kurumu kim yani, biri f.g ciler biri tayyip mi? Onu çözemedim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

istanbul ozel yetkili mahkemesi daha dogrusu ergenekon, devrimci karargah, balyoz, kck vs vs davalarini yuruten savcilar KCK aramalarinda MIT ile ilgili cok ciddi delillere rastliyor

iddealar sunlar

said:
zamaninda PKK ya sizan mitciler zaman icinde direk lider kadrolarina yukselmis, 2-3 tepe isim haric neredeyse orgutu sirf MIT yonetiyor goruntusu olusmus

KCK yi bizzat MIT kurdurmus

habur olayini MIT duzenlemis

secim oncesi ateskesin bozulmasi icin manipulasyon yapilmis, BDP ye ozerklin ilanini MIT emretmis, "siz yapin biz genelkurmayi operasyon vs yapmaktan engelleriz" seklinde teminat verilmis

ocalan ile kandil arasindaki iletisimi MIT saglamis, ocalanin orgutu yonetmesine yardimci olunmus

uludure olayinda develte yanlis istihbarat verilmesi, devletin kacakcilari terorist diye oldurmesi direk burdan

PKK icine sizan bu mitciler cogu olayi bildikleri halde devletten saklayip gereksiz can kayiplarina yol acmakla berabe rbazi eylemlerin duzenlenmesindede aktif rol oynamislar

demokratik ozerklikten tut federal yapiya kadar bazi teminatlar verilmis devletin haberi olarak veya olmayarak

iddealar cok ciddi, MIT direk basbakanliga bagli, 2002 den beri bu iktidarin cok ozenli bir sekilde kadrolastigi bir kurum, kafa karisikliklarida buradan geliyor zaten

operasyonu duzenliyen, iddealari hazirliyan orgutlenme cemaat

hede altinda olan direk oalrak hukumet, dava uzarsa butun MGK uyeleri dahil basbakan bile ifadeye cagrilabilir

ama isin kafa karistirici kismi burda giriyor, MIT hukumete akrsi eylem yapmak ve manipule etmek ilede suclaniliyor

cok derin ve anlasilmaz karmakarisik bir oyun var ortada, birileri birilerine gozdagi veriyor iste AKILLI OLUN diye, hani ozetini yazmak zor cunki saniyorumki taraflar haric turkiyede kimse bu isten bi bok anlamadi
Sosyal ağlarda paylaş

ekşiden

12-13 mayıs 2011 oslo anlaşmasının uzantısı. "seçimlere kadar bana dokunma, ben de kck ile ilgili tutukladıklarımdan birazını serbest bırakayım, sonra da oturup sayın öcalan ile konuşalım" şeklinde özetlenebilir.

sonra buna vatan hainliği değil, sivil iradenin tecelli etmesi diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

alternatif devlet girişimi işte kck. yalnız mevzu patladığından beri takip etmeye çalışıyorum, birbirinden farklı ve mantıklı bir sürü iddia var lan. anlamak mümkün değil ne olduğunu.

her halükarda devletin tırt olduğu bir nokta patlak verdi. mühim de bir nokta, düzelir inşallah.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

cok derin ve anlasilmaz karmakarisik bir oyun var ortada, birileri birilerine gozdagi veriyor iste AKILLI OLUN diye, hani ozetini yazmak zor cunki saniyorumki taraflar haric turkiyede kimse bu isten bi bok anlamadi

peki asıl soru geliyor. neden bunları yapmış olabilirler? sdf sonuçta bir çıkar amaçları olması lazım safi manyaklığına ya da zevkine yapacak değilleri. kendi insiyatiflerine göre mi hareket etmişler yoksa bunların başında devlet mi var ya da başka bir örgüt mü var? yoksa PKK mite'mi sızmış dfsb bunların tahmini cevapları var mı ortada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...