Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muharrem İnce'den Gençliğe Hitabe tartışmalarına İnce eleştiri

Uzun

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

throine said:

sonra CHP niye iktidara gelemiyor, AKP niye %50 oy alıyor derler. lol

iktidarı eleştirdiği için.

çünkü iktidar her zaman en iyisini yapar.

10dk konuşma uzun geliyor halka çünkü hele bide içinde komplike cümleler falan varsa algılayamıyorlar ne söylediklerini yetemiyorlar cümlelere o yüzden üç beş kelimeyle biten değil miiii diye sonlanan cümleler kuracaksın onlar sadece eveeeet diecek.

misal

http://videogaleri.gazetevatan.com/10839_Erdogani-sasirtan-evet.html
Sosyal ağlarda paylaş

tayyip, chp'ye kıyasla daha abuk sabuk konuşuyor.
köylüye ananı da al git diyor, şehide askerlik yan gelip yatma yeri değil diyor, imamlardan da uyuşturucu kaçakçısı, katil vs çıkıyorken sanki bi tek ateistler ahlaksızmış gibi "biz dinsiz nesil yetiştirmeyecez" diyor...
tayyip böyle abuk sabuk konuşurken iyi de,
chp konuşunca mı suç?
akp'nin %50 oy almasının nedeni belli, halk muharrem ince'nin konuşmasını dinleyebilecek yetenekte bile değil.
diğer tarafta "LAAAAAN!" diye bağırıyor adam, tamam "çok güzel konuştu" oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben zaten kemal kılıçdaroğlunun veya muharrem incenin kötü bir insan olduğunu düşünmüyorum,fakat chp de siyaset demek,padişaha veya krala arkanda kimse olmadan atarlanmaya benziyor,yani chp abi ya,başına demirtaşı getirsen devletçi kesilir,kılıçdaroğluda ayak uydurdu sağolsun hahahaha

hatta kılıçdaroğlunun durumunu bir türkü sözüyle anlatayımda anlayın arzuhalimi işte:D

Ervah-ı ezelde levh-i kalemde
Şu benim bahtımı kara yazmışlar
Bilirim güldürmez devr-i alemde
Birgünümü yüz bin zara yazmışlar

Arif bilir aşk ehlinin halini
Kaldırır gönlünden kil ü kalini
Herkes dosta vermiş arzuhalini
Benimkini ürüzgara yazmışlar

Olaydı dünyada ikbalim yaver
El etsem sevdiğim acep kim ever
Bilmem tecelli mi yoksa ki kader
Beni bir vefasız yare yazmışlar

Döner mi kavlinden sıtk-ı sadıklar
Dost ile dost olur bağrı yanıklar
Aşk kaydına geçti bunca aşıklar
Sümmani'yi bir kenara yazmışlar

Aşık Sümmani
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

sonra CHP niye iktidara gelemiyor, AKP niye %50 oy alıyor derler. lol

Niye bunu söyledim.

Koskoca ana muhalefet partisi, iktidardaki bir partiyi eleştirecek somut bir şeyle çıkıp gelemiyor. Böyle ilkokul 5 laf oyunlarıyla muhalefet yapıldığını sanıyor.

Yılmaz Özdil staylaa

CHP hala "karton davetiye" bastırmasıyla, gençliğe hitabeyle, 19 mayıs kutlaması tartışmasıyla, dün konuştuğunu bugün unutan bir liderle 2002'den beri iktidarda olan ve her seçimde oyun artırmış bir partiyi iktdardan edebileceğini sanıyor.

Yapılan muhalefetin içi boş. Muhalefet bile diyemiyorum. Muharrem İnce'ye şunu yazması için mi bu kadar oy verdi millet? Bunu ilkokuldaki herhangi bir çocukta yazabilirdi.

Zaten elle tutulur gözle görülür bir muhalefet olsaydı AKP 2002'den beri her seçimde üst üste oylarını artırarak iktidara gelemezdi.

İnsanlar artık bu söz oyunlarına, tribünlere oynayanlara prim vermiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...