Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 4.3.2

DoubleW

Öne çıkan mesajlar

Selamisahin said:

Loop, Shaman candır ya. Melee seviyosan eğer, çok keyif alırsın Enhancement ile. PvP hariç ama :)

Bende tam tersidir diye düşünüyordum, yani bg de arenada falan güzel dps için ench, raidlerde elemental !
Raidlerde healer olurumu, daha iyisi olunca ya da sıkılınca elemental girerim diye düşünmüştüm, malum caster dps ler daha çok faydalı görülüyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Enhancement zorluyor pvp oyuncularını. Yok totemdi, adamı takipti, kurttu, bilmemneydi derken rangeler zaten iflahını kesiyor o arada (Gerçi ben pvp'ci değilimdir. Çok nadiren eğlencesine olsun diye arkadaşlarla arena falan atarım). Oynamak isteyen oynar elbette.

Pve açısından ise yıllarca shadow priest oynadığım için shamanımı melee yapmak istedim ve inanılmaz keyif aldım. Kendim için böylesine nokta atışı yapmak büyük şans oldu. Enhancement shaman eğlencelidir, hayat kurtarıcıdır. Çok gerektiği yerlerde Maelstorm Weapon 5'lediğine veriyorsun Healing Rain'i instant olarak. Hadi canım o da işe yaramaz diyenler olabilir ama cidden hayat kurtarıyor. Ayrıca vurduğu yerden ses gelir melee shamanın. El alıştıktan sonra inan her tepelerde görürsün kendini dps olarak.

Ne bileyim melee olarak warrior'um da var, paladinim de, DK da ayrıca. Bir enchancement shaman kesinlikle değiller. Konu shaman topiğine dönmeden bunları söyleyip bitireyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...