Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeke yekte hangi sınıf zorluyor

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Benim Healer Commando karakterimi yetenekli IA'lar daha ben adamı target edemeden indiriyor.
Bir de main heal skilleri 2 sec casting time'lı bir class'da oyundaki her class'a min 2 tane casting cancel eden skill verince 10 tane heal'ımdan anca 3-4'ü kalabalık çatışmalarda çalışıyor. Değişikliği ilk takım arkadaşlarım farkediyor, teşekkürler Bioware...
Sosyal ağlarda paylaş

valla swtor pvpsine class balance'tan daha çok gear etki ediyor. tier 2 pvp gearlı bir adamla yeni 50 olmuş bir adamın arasında ne kadar fark varsa full bm tier 3 gearlı bir adamla tier 2 arasında o kadar fark var. Hiç zorlanmadan kesiyorlar, kitemış da yok anti classmış falan dinlemiyolar

bizim imperial side sadece pvp guildlerinden oluşuyor.. server açıldığından beri premade'den başka hiçbirşey yapmayan 3-4 kişi var hepsi war hero oldu şimdi (rank 70) üzülerek izliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

evet sovereign 2 karakterden sonra 3.de doğru yolu buldum sage canmış pvp/pve rahatım

beni en çok 1vs1 bm mercler zorluyor pingden dolayı 1.5sn castlerinde interrupt kaçırırsam veya los şansım yoksa acaip set bonusları ile yardırıyorlar tek tuş skilleri ile 3k 3k 4.5k instant + bombaları gg

bwde sağolsun sagelere muhteşem bir set bonus vermiş pvp/pve.
2x pvp dışında gerisi hikaye, rakatada 2x 4x set bonus şaka gibi resmen sarhoşken koymuşlar o bonusu
şu an pvpde 4x master yerine 2x mystic 2x master kullanıyorum tavsiye ederim 5m range yerine -3sn shield debuff en azından işe yarıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

kopernik said:

peki marauder'dan zorlanan var mı? bana pvp'si çok kötü geldi ne bi ccsi var ne bişeyi warzone'da paso cc yiyip uzaktan uzaktan damage yiyip ölmekten sıkıldım artık

ilk lvl 50 oldugumda bi kac defa marauderi bırakmaya yeltendim. cok zayıf geldi pvpsi. ama gearlandiktan sonra ve kendime göre dogru speci bulduktan sonra rahatladım. range classların cogunu kesiyorum. en cok stealtherlar zorluyor ki onlarda da aldıklarım oluyor. 1 vs 2 aldıgım bile oldu lvl 50.

bu yeni patchle annihilation agacında bi iki degisiklik var güzel degişiklikler. dmg de artıs olacak ki bana göre pvp de annihilationu tek gecerim.

degişiklikler; critical dotlarımızda %30 bi dmg artısı(bleedout)
ve normal dot dmglerimizde ki %6 dmg bonusu %15 e cıkıyor.(hemorrhage)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...