Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeke yekte hangi sınıf zorluyor

Wolas

Öne çıkan mesajlar

dotlar genelde 5-6 sn her sn tickleyecek sekilde. genelde benim ki 400 ile 1k arasında tickliyo. bu aralıkta degisken. 1100 tickleyende oldu crit tabi bunlar ki bersekr acıkken dotlar %100 crit. simdi bu dotlara %9 dmg artısı ve %30 crit dmg artısı geliyor. yani 1k tickleyen dotlarım artık dmg ve crit bonusla 1.4k yı bulur diye düsünüyorum. bakıcaz
Sosyal ağlarda paylaş

hayır yanlıs anladın 1k sürekli degil o nadiren oluyo genelde 400-700 benimki ama tabi bu cok degsiken surge e falan da baglı sonucta. ancak evet dotları koyarsan hele berserk acıkken 6 sn de degil 6k 10k koyuyosun dmg skileride kullanarak.

kitelamaya gerek yok zaten seni kendine ynastırmayan range classlara karsı en etkili spec annihilation. dotları koyabilirsen adam seni kitelasada dmg alıyor bi yandan en sende bi sekilde ulasıyosun zaten. en rahat range kestigim spec bu benim.
Sosyal ağlarda paylaş

Evr'e söylediği herşeyde katılıyorum. Bitek merclerde zorlanmıyorum hiç.

Operative/sentinel sıkıntım var:

bunların ikisi de gear farkından olabilir. Aşağı yukarı aynı geardaki insanlarla duel yapıcak zamanım olmadı. Marauderların da ölmek üzereyken açtıkları dmg reduction çok gıcık bir nokta onun dışında rahat ölüyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...