Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fransa'da Ermeni Tasarisinin Tamamı Geçti!

Joker

Öne çıkan mesajlar

Sarkozy'de kendisini RTE seviyesine indirmiş lol.

Demokratık Avrupa bıdı bıdısı altında konuşma yasağı koymak

Ülkemiz en demokratik çağını yaşıyor diyen RTE kadar epic fail.

bunlar esasında tam birbirinin kalemi iki adam da işte siyaset bozuyor aralarını ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye abilerine atarlanmaya başladı hem politik hem ekonomik anlamda. o yüzden bastırmak ya da karıştırabilmek için onlarda giderek agresif ve hırçın olacaklar.

türkiye rakamsal ekonomik büyümeyi sürdürürse 10 20 sene daha hic bi şey ifade etmez bu tasarılar falan filan. benim görüşüm bu. neticede parayı veren düdüğü çalıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

işte ben de böyle düşünmek istiyorum. gerçekten ne içiyorsunuz bana da söyleyin sudan mıdır ekmekten midir nedendir. arkadaş ne politikası ne ekonomisi? bütün devletler bize ayar üstüne ayar veriyor. dış politikada sürekli azarlanıyoruz. ırak bile azarlıyor. 400 milyar dolar borç, cari açık uçmuş. hala başarı atarlanma deniliyor. atıyorsunuz o konuda haklısınız.
Sosyal ağlarda paylaş

okuduğunu anlamayanlar için;

rakamsal ekonomik büyüme: türkiyenin ekonomisi büyümüyor şişiyor sadece rakamlarda büyüyoruz gelişiyoruz gibi gözüküyor. her ne kadar durumun aslı bu olsada rakamsal olarak büyümeye devam edersek sesimiz daha gür çıkar. ben yaşasın ekonomimiz cok iyiye gidiyor daha gücleniyoruz demedim. ama en nihayetinde genel seyir bunu gösteriyor. güçlü gözükenin sesi daha çok çıkar hepsi bu

atarlanma: türkiye nin dış politikasına ve mevcut hükümetin üst kadrolarının üslubuna bir eleştiriydi. ona saldırı buna gider buna yol verme gibi mahalle uslubuyla iş yapılıyor anlamına geliyordu. başarı kelimesini ben cümlelerimde göremedim. sen en iyisi bir göz doktoruna görün
Sosyal ağlarda paylaş

moonfall said:

türkiye abilerine atarlanmaya başladı hem politik hem ekonomik anlamda. o yüzden bastırmak ya da karıştırabilmek için onlarda giderek agresif ve hırçın olacaklar.

türkiye rakamsal ekonomik büyümeyi sürdürürse 10 20 sene daha hic bi şey ifade etmez bu tasarılar falan filan. benim görüşüm bu. neticede parayı veren düdüğü çalıyo.
şakaysa çok banal ciddiyse pathetic
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...