Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dövmek İstediğiniz İnsanlar

fede

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

Allah escape'i alıp yerine aynı tier jaffa'yı verdi işte.

Tek farkı vajinaı oldugu için banlanmıyor beyin kusmuguyla kapladıgı zaman database'i.

canın sıkılmış senin . niye banlanacakmışım? pis pis konuşan sen önüne gelene saldıran banlatan sen . şirin şey seni.
Sosyal ağlarda paylaş

jaffa said:

xunn said:

Allah escape'i alıp yerine aynı tier jaffa'yı verdi işte.

Tek farkı vajinaı oldugu için banlanmıyor beyin kusmuguyla kapladıgı zaman database'i.

canın sıkılmış senin . niye banlanacakmışım? pis pis konuşan sen önüne gelene saldıran banlatan sen . şirin şey seni.

Bana özel mesajdan küfrettiğin için tabii ki. Trollemek kural dışı değil, ve tek postta sana küfrettirebilmem beni İsa yapıyor.

Take it easy mortal.

Aluriel said:

banlatma milleti xunn çogayıp

No can do.
http://i.imgur.com/2S3Ns.png
Sosyal ağlarda paylaş

ay xunn okuyan gören duyan da sanacak ki ana avrat incil tevrat gittim. sen karşındaki kıza ' sevişecek miyiz' dersen o da sana bas git manasında .... git diyebilir yani. alemsin.

hatta verdiğim tepki normal olduğu için banlanmadım bence cinsel organım sayesinde değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

jaffa said:

ay xunn okuyan gören duyan da sanacak ki ana avrat incil tevrat gittim. sen karşındaki kıza ' sevişecek miyiz' dersen o da sana bas git manasında .... git diyebilir yani. alemsin.

hatta verdiğim tepki normal olduğu için banlanmadım bence cinsel organım sayesinde değil :)

Len pms'in ne zaman biter diye öm at.

Pms'im bitmeden sevişemiyor muyuz derim tabi.

Buna gidip küfredersen sokmalı tabi gülerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...