Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şuayip

napae

Öne çıkan mesajlar

Revenant said:

ŞUKUFE

benim ana okulunda bi kız arkadaşımın annesinin adı şukufeydi, annemle kadın tanışmıştı falan. akşam eve gelip babama sormuştu, bil bakalım xx'in annesinin adı ne diye. babam 1 kerede bilmişti şukufe'yi.

bu de böyle bi anım
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiyenin en kötü isim soyisim kombinasyonu

ORAL SEVER böyle bir soyisim taşıyıp çocuğuna bu ismi koyan ebeveynleri kınıyorum o çocuğun lise çağlarındaki psikolojisi :/ birde unisex isim sdfjkh

Birde en çok dalga geçtiğim isim : Server (Sörvır) ve Vildan (Well done - MK serisi) dı
Sosyal ağlarda paylaş

Karakas diye adam var lan burda

bir arkadaş anlatmıştı,karsın ardahan kısmındaD: at hırsızları meşhurdur hele kars kağızman ve ardahan göle civarında:D,3 arkadaştan biri sağlam hırsızmış köyde at,altın çalmazmış herif kaz hastasıymış birader,etli butlu kaz gördümmü dayanamaz ahırların içinden kazları çalarmış,arkadaşının kazlarını görünce birader ben bu kazları bu gece çalıcam,isterseniz başında nöbet bekleyin demiş,arkadaşıda demişki,sen o kazları çal göreyim bende çifteyle popondan vururum seni demiş,hırsızda sen benim b.. ye gibi birşey demiş,nese gece olmuş 2 arkadaş kazların başında nöbet beklerken saat 3 e doğru 2 side uyumuş,hırsız arkadaşları gelmiş çalarken kazları gürültüye uyanmışlar,sonra peşlerine düşmüşler hırsızın,hırsız köy meydanındaki camiye kaçayım lan vuracak bunlar beni demiş,bakmışki teneşirin üstünde boş tabut var girmiş tabutun içine kapağıda çekmiş üstüne,2 elemanda lan bu o.ç nere kayboldu v.s diye muhabbet edip bide üstüne yorulup gelip teneşire yaslanmışlar,tabii hırsız başlamış tekbir getirmeye tabutun kapağını titretmeye,heriflerin ikiside köyden kaçmışlar lan,biri kekeme olmuş korkusundan biride 30 yıldır köyüne gitmiyormuş,hırsızın adı zülfeli emmi,kaz sahibinin adı kara lele diolar,2.elemanın adıda ataman

olm herşey gerçek bak serin hikaye derseniz bu olayı yaşayanları canlı canlı gördüm istanbulda puahauahuahaa
Sosyal ağlarda paylaş

şu fıkrayıda yazamadan edemicem,tabii copy paste

Telefonun Yöremize İlk Geldiği Yıllarda
Telefonlar Hat Alma Sistemiyle Çalıştığı İçin
İlk Önce Santrali Arayarak Bağlanmak İstediğin Yeri Söyleyerek Hat Aldıkdan Sonra Konuşmak Mümkün Oluyordu.

Santral Denen Cihazda Üzerinde Bir Çok Soket Girişi Bulunan Bir Kaçtanede Sökülüp Takılabilen Soketlerden Mevcut Bir Cihaz Santral Görevlisi İsteğe Göre Soketlerin Yerlerini Değiştirerek İnsanların Görüşmesini Sağladığı Yıllarda:

Gençten Bir Kız Santrali Arayarak Santral Görevlisi Mehemmet Kişiden Hat İster

Mehemmet Kişide Tamam Bağlayacağım Der Kapatır Ama Bir Türlü Bağlamaz

Kız Bir Kaç Kere Daha Arar Santrali

Yoğunluktan Bunalan Mehemmet Artık Dayanamaz

Kız:
Ay Mehemmet Emi Bee Hanı Bağlıyırdın Gaç Saaqat Oldu Di Haydı Daa

Mehemmet:
Ayaa Ay Gurvan Olum Men Neydim
Gırh Delih Bir Mehemmet
Mende Şaştım Hasına Sohum Çıhadım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...