Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boğaz Köprüsü 1 yıl kapatılacak

Phyxinsevgilisi

Öne çıkan mesajlar

yukardaki resim biraz düz mantık kaçıyor :)

öncelikle metro gibi bir olay var fakat biz anca 2010 da mı ne anadolu yakasına getirebildik.ki daha açılmadı tabi sdfds

karşıda da yeterli ağa sahip değil bence.

sağlam bi metro sistemi olsa baya etkileyebilirdi.bizim saçma şehir planlamamıza göre herkese toplu taşıma uymayabiliyor falan filan bir sürü etken var.

sırf ter kokusu bile yeter toplu taşımadna kaçmak için :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Büyükşehirde toplu taşım oluyor. Ankara epey iyi bu konuda. Trafiğin en yoğun olduğu anlarda bile kaza gibi ekstrem bir şey olmamışsa çok uzamadan varıyorsun. Havalarda ısında zaten, -6 şu an. Seviyorum şehrimi, ortasından deniz geçmiyor bir kerem =)
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

Red said:

insanlar hala meselenin toplu taşıma falan olmadıgını anlamadı cunku

aga ufacık şehirde 20 milyon insan var.2 milyonluk avrupa ülkelerinin o nezih toplu taşıma ve trafiğiyle kıyaslamamak lzm

toplu taşıma en çok tercih edilen şey olsa bile yine trafik bitmez.

memlekette ne trafik biter ne toplu taşımadaki o fort ortamı

kar yağdığı bi gün trafik olmuo istanbulda,
neden? toplu tasıma kullanıo ınsanlar.

metrobüslere buff, minibüslere nerf, doğru düzgün kılık kıyafet çözer trafiği

Evet toplu taşıma forever

Sosyal ağlarda paylaş

metrobüs toplutaşıma falan değil arkadaş, tamamen uyduruk bi mevzu. bi metro değil.
istanbul büyük çaplı varoşlardan ve uzak köyvari semtlerden oluşan bi şehir önemli olan ordaki sorunalrı çözmek ki kapitalizmin mantığı ile daha çok b.ka sarmak tan başka bi yere gitmez o mevzu, yoksa şişli de kadıköyde taksimde tabi bi takım çözümler üretirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi anlamıyorum ki hiç mi sokağa çıkmıyorsunuz nedir. yok dalga, yok toplu taşıma vs. bu trafiğin sebebi ÇOK fazla araba olması. bu kadar araba varken bu trafik çok normal. eskiden ben de kafamda teoriler üretiyordum da, artık bıraktım. trafikte eğer acelem yoksa sinirlenmiyorum bile. bu böyle artık, düzeltemezsin bunu. ha evleri binaları yıkarsın yol yaparsın çok çok çok fazla belki rahatlar bazı yerler, ama işte insanların gidecekleri yerler belli. kalabalık yerlerdeki trafiği bitiremezsin olmaz o iş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...