Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çay nasıl demlenir?

Sixoms

Öne çıkan mesajlar

Bence komik bile değil, daha çok ürkütücü

Bildiğin manyaklık bu yani ne Arabı ne Talibanı ne Aczmendisi böyle bir dengesizlik yapmaz, neyin kafasındalar neyin özentisindeler neyi topluma sokmak istiyorlar anlaşılır şey değil.

Üstelik bu adam TRT'de "devlet kanalı"nda çalışıyor ve bizim vergilerimizle cip-villa alıyor, sözler kifayetsiz kalıyor artık...
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Bence komik bile değil, daha çok ürkütücü

Bildiğin manyaklık bu yani ne Arabı ne Talibanı ne Aczmendisi böyle bir dengesizlik yapmaz, neyin kafasındalar neyin özentisindeler neyi topluma sokmak istiyorlar anlaşılır şey değil.

Üstelik bu adam TRT'de "devlet kanalı"nda çalışıyor ve bizim vergilerimizle cip-villa alıyor, sözler kifayetsiz kalıyor artık...

Sadece Samanyolu TV ve bu program özelinde baktığım zaman problem görmüyorum şahsen zira uydu üzerinde dini propaganda yapan bir çok kanal var ve bu kanalı o kategoriye koyabiliriz çok rahat. Diğer yandan herkesin bu kanalı seyrettiğini de sanmıyorum dolayısıyla bir tehlike arz etmiyor benim gözümde.

Ancak bu adamın TRT'de çalışıyor olduğunu bilmiyordum ben, ürkütücü olan kısım burası sanıyorum. Hoş, senelerden beridir hız kesmeden devam ediyor kadrolaşma her kurumda.

Eskiden olsa eğlenceli bulurdum ama artık iş ciddiyete bindikçe gülesim gelmiyor böyle şeylere.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...