Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2012 Eurovision şarkı yarışmasındaki sanatçımız

titanguard

Öne çıkan mesajlar

Fena değil de başı kaşı fazla oynuyor. Düzgün bir koroogrofo lazım. 1.lik pek mümkün değil ancak tüm dünyadaki museviler gaza gelecek yahudi oyunuyla 1. oluruz ehehe. İlk 5 gayet olası ama

BG'yi andırdı diyen arkadaşların da kulaklarına teessüflerimi bildiriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Armonik olarak çok zayıf kalmış şarkı, çok yönlü kitleye ulaşabilmek adına böyle yapıldığını düşünüyorum ama bu kadar da basic olmamalıydı.

Hiç varyasyon yok şarkıda, ilk 10 saniye ile bitiş aynı trafikte, aynı sözlerle tekrar edip duruyo.

Sazların biraz önde oluşundan ötürü, sözler anlaşılmıyor bazı yerlerde, hoş çok söz de yok. neyse emeğe saygı.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi allah aşkına ingilizcesi iyi ne demek adam sanatçı. Şarkıyı güzel bi ingilizce ile söyliyemedikten sonra yemişim ingilizcesinin iyiliğini. Ben bu çocuktan çok ümitliydim gerçekten ama hayalkırıklığına uğradım. Şarkı çok pert. Cici bici gözükcem diye nerde barış mesajları? hani ümitlendirmiştin beni. Artık ölsemde bu çocugun sarkılarını dinlemem. Madem türk aksanı var arkadaşım bunun ingilizcesi güzel değil. kusura bakılmasın. Zaten ben bu elemanda sarkı söyleme kabiliyeti de görememistim. Sadece kendi orjinal tarzı yüzünden dedim hani biraz çalışırsa biseyler yapar ama sanki hic calısmamıs gibi bianda adı duyuldu diye uğraşılmış bişey görmüyorum.Neyse zevkler ve renkler tartışılmaz ama ne biliyim yani bu Eurovision değilde Novision a katılsa sanki başarılı olucak gibi. Bu aksanı ve şarkı sözleri (ne kadarda bazı yerlerde tizden anlaşılmasada) çok dandik geldi. ben kalkıp frank ocean gibi şarkı söylemesini beklemiyorum ama en azından daha güzel bisey beklerdim o arkadaki türk aksanı dedigimiz seyi duymaktan nefret ediyorum. ayrıyetten Ardeth e katılıyorum. Şarkının introsu ve şarkı ile uzaktan yakından bi alaka yok yani. En azından şarkıdaki sound güzel ama onuda işte bu ses ile bağdaştıramadım. Neyse Başarılar dilerim ne kadarda beklentim olmasada. Bigün tabiki Bonomo da başarılı bi sanatçı olucak ama ben daha erken daha büyük işler başarmasını gerçekten beklemistim. Bu şarkı gerçekten hayal kırıklığı oldu benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

sertap ses olarak çok güçlü ve başarılıydı,ama şarkısı çocuk şarkısıydı.

kendisine hiç kötü sözüm yok, sesini de, eski şarkılarını da çok severim ama şarkı olarak tam bir felaketti. ben sonunculuk beklemiştim. birinci olduğundan beri örovizyon'a giden şarkı iyi mi kötü mü artık sorgulamıyorum. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...