Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hakaret ve akabinde şikayet talebi

Tron

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

Fin said:

internet üzerinden hakareti sikayet edecek kadar gerizekalı olmak
butthurt capped.

bu çok yanlış bir düşünce. internet çok önemsiz cart curt evet ama bir yere kadar. burası sadece forumlar üzerinde bir birine laf sokuşturmak için kullanılmıyor.

hakareti kaldıran var kaldıramayan var. adamın hakkı bu. birisine hakkını neden kullanıyorsun mal mısın demek yerine diğerine kendini karşıdakine hakaret etmeden ifade edemeyecek kadar mal olduğun için tüm bu mahkemeyle uğraşmayı hak ettin denmeli.

internet sanıldığı kadar önemsiz bir mecra değil. facebook twitter forumlardan ibaret de değil internet.

Katilliyorum cunku adamin yuzune karsi kufur etsen sadece kufur etmis oluosun ama internetten kufur daha agir cezamverilebiliyor cunku bicok kisi tarafindan duyulup okunuyor izleniyor ve kalici oluyor. Rezil oluosun :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
CryMeARiverfix said:

banada açılmıştı böyle birkaç dava...

hepsindede ben kazandım üstüne tazminat aldım...

Olay ters savunmadan geçio...

hatta saldırdığım bir site ile ilgilide vardı. loglar filan yollamışlar dı vs
o logların değiştirilebileceğini ve kanıt olmadığını ortaya çıkartıp yine 10bin lira kapmıştım.

Yok böyle dava. Sanığın tazminat aldığı dava diye bir şey yok. Davayı kazanırsın, ona dayanarak kendi davanı açarsan alabilirsin ancak. Sallayın ama destekli olsun biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

CryMeARiverfix said:

banada açılmıştı böyle birkaç dava...

hepsindede ben kazandım üstüne tazminat aldım...

Olay ters savunmadan geçio...

hatta saldırdığım bir site ile ilgilide vardı. loglar filan yollamışlar dı vs
o logların değiştirilebileceğini ve kanıt olmadığını ortaya çıkartıp yine 10bin lira kapmıştım.

Yok böyle dava. Sanığın tazminat aldığı dava diye bir şey yok. Davayı kazanırsın, ona dayanarak kendi davanı açarsan alabilirsin ancak. Sallayın ama destekli olsun biraz.

Pardonda ornek verdigim davalarda tazminat aldim filanmi dedim . Tazminat zaten dava ismidir kime karsi cevap yazdigini bi ogren once sacma sapan ince seyler arayip nasi laf soksam fail yapsam adami diye dusuneceginize... Ayrica arkadasimin para kazanmasi bile bir kazanctir tanzimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

CryMeARiverfix said:

hamsilipilav said:

heok

Senin sorunun ne ?
Saat 12 yi gecti anlamassin gerci...

bi highself bi bu çocuk hayatımda gördüğüm en liseli insanlar

Robertcollage ?

Neyse yeteri kadar wc de vakit harcadim isi in basina donmem gerek kapiyi vurmaya basladilar burdan topiic i acan arkadasa sesleniyorum Rahat ol ac davani ama avukat li yap bu isi kendi basina yapma.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Neyse yeteri kadar wc de vakit harcadim isi in basina donmem gerek kapiyi vurmaya basladilar

Şair burda sizinle ancak tuvaletteyken vaktimi harcıyorum , çok önemli işlerim var ve bunların başında olmadığımda aranan önemli bir adamım demek istiyor.

bu adamda bi patronun oğlu mevkisi sezdim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...