Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patch 1.1

mono

Öne çıkan mesajlar

oyunun cok fazla eskigi vardi, fialladigi pek cok yer vardi endgame de

bir patch cikardilar, fanboylar PATCH WILL FIX EVERYTHING havasina girdi

cikardiklari patch ile outdoor pvp zone unun icine ettiler, faction imbalance hayvan gibi oyunda yetmedi bide ustune gidip kazanan tarafa valor ponusu verdiler

sonuc = 4 imperiala bri republci dusen outdoor zone da spawn point de yuzlerce imperial giren her republic oyuncusunu reskill e aldi, valor rank oyundaki max gear lvl60 iken, lvl60 sonrasi patchler ve expansion sonrasi icin planlanmisken bugun sadece o outdoor mekana girip afk birakan imperiallar rank 100 oldu, butun pvp geari topladilar

bioware in gecikmeli oalrak getirecegine soyledigi tek cozum "spawn yerine yaklasan instant kill yicek" ve "ilumda ayni anda giren oyuncu sayisini limitlicez" o kadar, oysa insanlar basidnan beri uyardi hayvan gibi imbalance olucak factionlar arasinda, bi care egtirin buna diye teeeeee betada

oyun motordua boktan hero engien diye bisey almis ucuza bioware, ayn iadan ekranda 20 den fazla oyuncu varsa en kral makinayi kasiyor, bugun milelt slideshow gibi oynadi

ve herseyden komigi, bugun rank 100 olan imperial lar icin PvP expansiona kadar bitti neredeyse, oyun motoru boktan oldugu icin blizzard gibi rollback yapamiyro bioware, yani yanlislikla akrakterini silsen onu bile restore edemiyor adamlar

eh uyarmistik taaaaaaa en basindan, ne yetolugumzu ne haterligimiz kaldi

MMO tarihinin en gumburtulu patliyan oyunu oldu bu
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunu hala aynı keyifle oynuyorum.

Olabilir, oyun daha çok sıçıp sıvayacak, bu Ilum PvP Valor vukuati ne ilk ne sondur.

Bioware'in ilk MMO'su son tahlilde. Öğrenecekler.

Shitstorm tayfası bırakır oyunu, 1 yıl sonra cilalanmış haline geri döner.

Empire Strikes Back filminin çıktığı sene 1980'de aldığı eleştirilere bakarsanız şaşırırsınız.

Bazı şeyler zamanla değer kazanmaya başlıyor.

Tahminimce bu oyun da öyle olur.

Beklentiler o kadar yüksek tutuldu ki, ve bunda da insanlar haklı çünkü tüm zamanların en yüksek bütçesi ve Star Wars evreni baz alınarak yapıldı oyun, hayalkırıklıklarının bu derece şiddetli olması da normal.

Haklısınız, sövünüz.
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle katılıyorum.
AscAnsio said:

Ben oyunu hala aynı keyifle oynuyorum.

Olabilir, oyun daha çok sıçıp sıvayacak, bu Ilum PvP Valor vukuati ne ilk ne sondur.

Bioware'in ilk MMO'su son tahlilde. Öğrenecekler.

Shitstorm tayfası bırakır oyunu, 1 yıl sonra cilalanmış haline geri döner.

Empire Strikes Back filminin çıktığı sene 1980'de aldığı eleştirilere bakarsanız şaşırırsınız.

Bazı şeyler zamanla değer kazanmaya başlıyor.

Tahminimce bu oyun da öyle olur.

Beklentiler o kadar yüksek tutuldu ki, ve bunda da insanlar haklı çünkü tüm zamanların en yüksek bütçesi ve Star Wars evreni baz alınarak yapıldı oyun, hayalkırıklıklarının bu derece şiddetli olması da normal.

Haklısınız, sövünüz.
Sosyal ağlarda paylaş

şu wz bracket kalktı ya o yeter bana eskiden weekly win questini 3 günde zor yapıyoduk sdfsd şimdi implerde alışmış hep karşılarında gri renkli düşmana en fazla bir iki tane 50 görmeye, dün apışıp kaldılar el bile alamadı aynı champion/battlemaster adamlar :) ha ilum mevzusu komedi ben ümidi kestim ordan ama basedeki turret sayesine daily yapabildim hahaha
Sosyal ağlarda paylaş

*önyargılılar için açıklama mode on*
fanboy, patiboy, "ama ama wowda şöyle bilmemnede de başta böyle" bahanecisi olacak yaşta değilim o yüzden yazacaklarım samimi ve objektif görüşümdür
*önyargılılar için açıklama mode off*

daha level 33'lerdeyim, 50 olmadan da pvp yapılabiliyor farkındayım ama 50 olmadan pek pvp yapmak da istemiyorum, 50'den sonra pvp rankin de son noktasına gidene kadar oynamak istiyorum hala

beni pek ilgilendirmiyor kimin bug kullanarak daha ilk günden rank bilmemkaç olduğu, ya da son patch ile insanların bir gecede rank 60 olduğu, sonuçta bir yerlerde aynı noktaya geleceğiz nasılsa, kâh 1 gecede kâh 6 ayda

tamam ortada emek var ama bana göre oyunlardaki bu tür bozuklukların (meraklısı için corruption diyebiliriz) gerçek hayatta da olduğu için, siz yıllarca emek verip hakkınızla bir yerlere gelirken bazılarının hayattaki bugları kullanarak geriden gelip sizi fersah fersah geçtiği için, zaten hiçbir yerde mutlak adalet ve düzen "olamadığı" için umursamıyorum...

deyin ki sen kerizsen bize ne :) evet ben oyun oynamayı seven ve içimden gelmeyene kadar da her mmo'yu bazen salak salak işler yapıp title, binek vs almak için aylarca oynayan bir kerizim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...