Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patch 1.1

mono

Öne çıkan mesajlar

alla alla yanlış oyunmu oynuyoruz bız, nasıl saatlerce kimseye rastlamıyorsun? ben gayet dolu goruyorum quest yaptığım yerlerde bir suru kişi var? sehırlerde bı suru kısı var, lvl 30 da öyle en azından , he ilerki lvllarda sehirler boşsa bilemem, belki daha cok ınsan 50 olmaya başlayınca oralarda dolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de rastlamıyorum yani 3 saat oynayıp toplam 4 kişi görmeyi rastlamak sayıyorsan bilemem ama benim için rastlamak demek o sayı değil. SWTORun yazılımcı değilsiniz bişiyi değilsiniz bu kadar savunmaya gerek yok yani ben beğendim arkadaşım dersin beğendiklerini yazarsın bende beğenmediklerimi yazarım bu kadar illa karşı görüşe kendini yüceltip onu aşağılayacak bişiler meye gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

düşük levellarda baya adam oluyo gezegenlerde 50+ kişi falan olan var sürekli (ilk bikaç gezegen özellikle) normal ama sürekli 7 kişinin olduğu gezegen de var ne zaman gitsem 10'un altında olan da var.

ama lvl 50 gezegene gidince düşüyor poplar birdenbire 15-30 arası bir pop oluyor saatıne göre, baya çok lvl 50 olmasına ragmen hemde, dün ben rahat 2 saat 1 tek republic görmedim coreliada mesela, 2 tane imp. gördüm anca quest yaparken, ondan önceki günlerde benzerdi. zaten chatte kimse konusmuyor 4-5 saat resmen tam single oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

alla alla yanlış oyunmu oynuyoruz bız, nasıl saatlerce kimseye rastlamıyorsun? ben gayet dolu goruyorum quest yaptığım yerlerde bir suru kişi var? sehırlerde bı suru kısı var, lvl 30 da öyle en azından , he ilerki lvllarda sehirler boşsa bilemem, belki daha cok ınsan 50 olmaya başlayınca oralarda dolar.

lvl30 dan sonra zaten sorun

30 a kadar gayet guzel hikayeydi suydu buydu, gezegenlerde baya guzel simdi inkar etmiyorum

30 sonrasi berbat ama, gayet alelacele bisiler yapmsilar, missionlar bok gibi, flashpointler bok gibi (esseless yaptigimda misa OHA OHA OHA NE GUZEL ISNTANCE YAPMIS HERIFLER modundaydim, sonraki flashpointlerde kademe kademe gitti bu duygu lol)
Sosyal ağlarda paylaş

ok bir hafta sonra 40 45 olmuş olurum tahminim o zaman tekrar yorum yaparım , ben zaten bu zamana kadar oyundan aldığım eğlence ve oyunda gördüklerim bana yetti, ben su an ıcın oyundan gayet memnunum.

ben daha once warhammer da oynadım age of conan , rift de oynadım, hic biri bu kadar iyi değildi, kıyaslama noktası wow olduğu zaman, wow u da yerin dibine sokabileceğimiz tonlarca noktası var.
Sosyal ağlarda paylaş

benim de şahsen bu oyunda konusunda en az viktor kadar şikayetlerim var. en önemlisi ve game-breaking olanı ise ability-delay.

ha adam sayısıymış, oyuncu sayısıymış bana göre fasa fiso, vakti zamanında 500 kişilik uo sunucuları da "massive" geliyordu ve zevk alabiliyorduk.

oyunu filan savunduğum yok, sadece 1 aylık deneme süreci ardından çok fazla oyun patlattık, onlarla karşılaştırdığımda swtor'un bir aydan fazlasını hak ettiğini düşünüyorum, en azından şahsi olarak ben 3 ay fln bu şansı vereceğim bu oyuna.

ha çok mu memnunum? hayır, ability delay zaten çok can sıkıyor, birde bioware'in artık her hafta kronikleşen epic faillari da eklenince tad bırakmıyor. ama şuna inanıyorum, bioware'ın bu kadar fail üzerine fail atmasının nedeni EA'in baskıları. şu dün gece yayınlanan upcoming content video'su bariz EA manager'ın email'dan sonra çekilmiş lol.
Sosyal ağlarda paylaş

o insan göremedim diyenler republicse normaldir
oyun direk empire ol diyor sana republicsen gg bir kaç server dışında,
bizim serverda öyle en kalabalık saatte serverda toplasan 50-60 tane 50 var ama iluma bi gidiyorsun maşallah powerpoint pvpye dönüyor ortam imp zerginden , wz desen daha sıra beklemedim akşam saatlerinde basıyorum sıra geliyor 1 dk içinde olan implere oluyor bizleri beklemekten ahaha yani acilen cross relam wz getirmeleri lazım şu aptal saptal buglarıda fixlemeleri gerek yoksa bu kadar haterlara malzeme veren bir firma daha hayatımda görmedim :)

bu arada taaa hisse senetlerine kadar gitmişsiniz çok güldüm ya CE alınca boxdan cdkeyle beraber hisse senedi falan mı çıktı anlamadım batsın gebersin EA gram üzülmem, oyunda patlarsa patlar sanki evlilik sözleşmesi yaptık kıçı kırık bir oyunla, ben keyfime bakıyorum gayette eğleniyorum şu an endgame pve/pvp, siz eğlenemeyip hatalardan ileri seviyede rahatsızlık duyup accountunuzu kapattıysanız da sizin fikrinizdir bu laf edemez kimse, ama gelipte burda haterlık aşılamaya çalışıp biz kapadık rerörö siz niye hala oynuyorsunuz tarzında yazıp, oynayanlara laf sokanlar bir acaip.

Aynı hatalar sanki sadece size işliyor bizde yok ability delay, fps problemi, faction dengesizliği vs bizide rahatsız ediyor ama tutupta oyunu iptal ettirmeme sebep değil elbet fixlenecek 3-5 ay sonra hala bu sorunlar olursa o zaman şu yazdıklarınızı yazmanız gerekirdi daha 1. ayda değil, sonuçta mesaili işçi gibi oyun oynamıyorum bu oyun cidden hardcore wow oynamış adamlara göre değil şu anki haliyle zaten o haterların %90ıda bu kitle, oyun çıkmadan önce veya betada ufak test sonrasında wow clone diye kötüleniyordu şimdi wow clone olmayı başaramadığı için :) keyfinize bakın ya beğenmiyorsanız illa yazma gereği hissediyorsanız şu şu hatalar ve oyunun şu rezilliği der geçersin ne bu wotlar hisse senetleri sayfa sayfa döküman araştırmaları
Sosyal ağlarda paylaş

Hater/Yeto
"Böyle boktan bir oyun görmedim. WoW'a dönüyorum ben....-5 dakika sonra-....Neyse şu questi de yapayım, ooo item iyimiş"

Fanboy/Fanboi/Keto
"Allah'ım bu kadar nasıl güzel olur bir oyun? MMO'da devrimdir bu. Tam WoW Killer işteeaa!! ....-5 dakika sonra-.... yaaavv! #$?@& koyim böyle oyunun ben. bug'a gel ya. yıl oldu 2012 be!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...