Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

minibüsler kalkıyor

codename_curse

Öne çıkan mesajlar

iyi hoş aç kalmasınlar da

onlarda insan olsaydı arkadaş

trafikte milletin arabasının üstüne kırma bunlarda
trafik kurallarını hiçe sayma bunlarda
eline levye çekip milletin üstüne yürüme bunlarda(ve malesef otobüs şöförleri de yapıyor ya neyse lmao)
deli gibi sürmek bunlarda
milleti kusturuna kadar yatıp araba dolsun diye beklemek bunlarda

ama sonra gelip ağlıyorlar, ulan sen taşıdığın insanın canını ya da trafikteki insanın hayatını nasıl tehlikeye atıyorsun.

yok abi, insan hayatını tehlikeye atan adamların nesine aciyim, adam olsalardı o zaman haklarını savunurdum hepsi birer ayı.

sık ve yaygın otobüs, metro win.
Sosyal ağlarda paylaş

hatırlamıyorum ya geçen sene sanırım sdfs

öğlen vakti binmiştim.bomboş vagon ve bi kaç garip tiple yolculuk yaptıydım

tren bu tarz paranoyaklıklara daha musait geliyor bana ondan hep trene binince bıçaklı saldırya ugricakmışım gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Tren tren diyorsunuz da onlara güven olmuyor ki? Geçen 05 geçe trenini bekledim beyefendiler teşrif bile etmedi. Hadi 20 geçe başka tren vardı onu bekleyeyim dedim. Tam 20 geçe dalga geçiyormuş gibi gele gele ekspres geldi. Başlarım bu işe diyip bindim eksprese sdf. Metro gibi vakitli güvenilir bir hizmet sunmuyor trenler. Hem seferlerin arası düzgün geldikleri zaman bile çok açık.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Gayet iyi oldu bence.

Onları trafikten cıkarıp yerine otobüsleri koyuyorsun çok daha legit bir ulaşım saglanıyor.

saat 12de 1de 20 dakkada bir geçecekse otobüsler aynı güzergahlarda sorun değil ama 12den sonra otobüsleri saatte bir yaparlarsa fasafiso olur bu gece hayatını baltalar
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Minibüs ile dolmuşu karıştırmaktasınız şu anda.

Dolmuş kalkacak denmemiş, karambole gitmesin dolmuşlar. Minibüsleri şoförleriyle birlikte yakabilirler ama, problem olmaz.

hangisi minibüs hangisi dolmuş? sarı olanlar mı dolmuş? beşiktaş sarıyer kalkcak mı onu deyin siz bana
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Xaenin said:

Minibüs ile dolmuşu karıştırmaktasınız şu anda.

Dolmuş kalkacak denmemiş, karambole gitmesin dolmuşlar. Minibüsleri şoförleriyle birlikte yakabilirler ama, problem olmaz.

hangisi minibüs hangisi dolmuş? sarı olanlar mı dolmuş? beşiktaş sarıyer kalkcak mı onu deyin siz bana

beşiktaş sarıyer minibüs. aha şu:
http://www.dogruses.com/images/haber/Yazilar_minibus_jpg.jpg

dolmuş şu:
http://www.whattodoinistanbul.net/wp-content/uploads/2010/07/sari-dolmus.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...