Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şarap mevzusu

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
BabacumMostors said:

kaldı ki corvus yerli değil adam soğutulmuş tanklarla macaristandan fln getirtiyor üzümöünü.. üstelik şişesi açılır açılmaz köpüren ender şaraplardandır ahah

Corvus var, Corvus var abi. Rarum Bozcaada üzümleriyle üretiliyor. Bağını da gördüm, winery'yi de. Belki yabancı üzümler öyledir. Bozcaada ürünlerini iştim sadece; kuntra ve karalahna işte, sadece Bozcaada'da yetişiyorlar zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

BabacumMostors said:

kaldı ki corvus yerli değil adam soğutulmuş tanklarla macaristandan fln getirtiyor üzümöünü.. üstelik şişesi açılır açılmaz köpüren ender şaraplardandır ahah

Corvus var, Corvus var abi. Rarum Bozcaada üzümleriyle üretiliyor. Bağını da gördüm, winery'yi de. Belki yabancı üzümler öyledir. Bozcaada ürünlerini iştim sadece; kuntra ve karalahna işte, sadece Bozcaada'da yetişiyorlar zaten.

evet adanın en asitli toprağında, ada çöplüğünün arkasıdnaki bağlar, ha ama size oratyı değil muhtemelen ova mevkiindeki ufak yeri göstermişlerdir

bozcaadalıyız, corvusun ne olduğunu biliriz

şarabının kötü olması adalıların adamı sevmemesi için sadece bir neden, o da en önemsiz nedeni

sevmiyoruz corvusu
Sosyal ağlarda paylaş

kuntra dediğiniz karasakız mı?
çanakkele de fln da yetiştiriyorlar karasakız.

kuntra monosepajına hiç rastlamadım ama içtiğim corvus kupajları eh iştelikti.
bi ilk çıkan merlot-karalahna kupajı vardı corvus'un onlar iyiydi bak.

asiditesi çok demişsin ama benim bildiğim karasakızın asiti fazla olmaz, belki değişmiştir tabi artık, bayağıdır içmedim çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...