Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Fantasy Basketball 2012 Geyik Alanı

khala

Öne çıkan mesajlar

Valla 5 senedir oynadığımız aynı liglerde daha takas onayladığını görmedim. En az 2 hafta sakat adama ki ne zaman döneceği bile belli değil risk alıyorum o konuda, captain jack + scola veriyorum. OJ Mayo'da geçen senekinden çok çok kötü oynuyor. Ayrıca Aminu çöpse Udoh çöp ötesi.
Sosyal ağlarda paylaş

kaç tane takasa da laf etmedim 2 ligimizde de, kafandan uyduruyorsun. burada bi tek geçen seneki kazık ötesi takasa laf ettim, o da yani çok açıktı.

scola geçen seneki scola olsa, sjax de daha formda olsa olurdu.

mayo zaten kötü ama ortada çok ciddi takas söylentileri var, başka takıma gittiği anda top 70 bi adam olabilitesi var. ama hadi bunu geçelim çünkü henüz takas olmuş değil. ama yine de ortada senin lehine olan gelişmeler var, gözardı etmemek lazım.

aminu çöp ötesi çünkü ariza dönünce süresi ne olacak belli bile değil. udoh en azından fix 12-15 dakka alıyor.

bak udoh-aminu birbirini götürüyor. mayo, sjax'ten tabii ki daha kötü sjax zaten kendisi iyi değil, o yüzden fark çok büyük değil (takas ihtimalini de katarsak eşit bile diyebiliriz). öte yandan gordon, scola'dan 5 kat falan daha iyi. biri top 20 bi adam, biri top 80 bi adamdı, dalembert ile top 100 bi adam oldu.

gordon için 2-3 hafta dediler, şu anda 11 gün oldu. yani ilk açıklamaya göre en kötü ihtimalle 10 gün sonra parkede gordon.
Sosyal ağlarda paylaş

He Mayo hakkında takas söylentileri var evet. 2 senedir o takas söylentileri devam ediyor bitmedi gitti :). Geçicen yani o işi. Rotowire premium üyeliğimiz var, her gün okuyoruz daha mayo hakkında söylenti felan yazmadı, sen bence takip etmeyen diyen arkadaşları kekle kanka bana sökmez :). Ayrıca takası ben göndermedim karşı taraf yolladı. 2-3 hafta daha eksik adamla oynarsa play-off ümidi kalmayacağı için Gordon'u gözden çıkardı.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse şükür premium üyelik falan almadan şampiyon olabiliyoz biz yiğit :D

10 gün sonra dönüyor adam diyorum hala 2-3 hafta diyorsun. ha şimdi 10 gün sonra çıkarlar derler ki sezonu kapadı o ayrı ama böyle bir bilgi yok elbette. ama açıklama 10 gün içinde döneceğini söylüyor, gayet açık.

ayrıca mayo takası: http://www.commercialappeal.com/news/2012/jan/14/grizzlies-talking-nets-about-oj-mayo-trade/
Yahoo boş report yapmaz kolay kolay.

neyse kısacası taş gibi adam alırken, 1 tanecik düzgün adam vermiyon sonra gelip savunuyon.

bi de gordon kızağa çekilebilir demişin, merak etme anasını satiim gordon olsa da hornets 20 maç extra kazanmayacak, o yüzden oynatsalar da bir şey kaybetmezler :D

bu arada bütün bunları yazma sebebim millet daha iyi görsün çok yakından ilgili olmayanlar da öğrensin diye. yoksa zaten herkes ok vermiş, veto edilmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Oo pardon ben önceki yıllardaki kurallar da geçerli sanıyordum. Sakat olduğunu bilerek alınan adamı IL'ye koyamamıştım da ben geçen sene.

Ben değiştiririm sorun değil.

Aslında khala olan yiğit cakallık yaptı. Kural bildiğim kadarıyla konusulmamıstı. Adam baron sectikten sonra istediğimiz adamı koyabiliyoruz dedi injury liste. O anda sakat olması kuralını bir anda iptal etti.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ben seçtikten sonra dedim. Çok çakalım. O yüzden Brook Lopez'i seçicektim ki tüh gitti hatta ondan sonra Wilson Chandler aklıma geldi tüh o da gitti dedim bir sakat Baron Davis kalmıştı bari onu alayım dedim küçük hesapların adamıyız ya :).

P.S:Baron Davis'i seçtiğimde sakat olduğunu bile bilmiyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Trade block doldurdum o kadar mı ıhtıyacınız yok adama doydunuz hepiniz bir teklif bile gelmedi.

edit: Bu sene moneyball mantığıyla oynayacagım istatistik hesabı tutacagım birebir playofflara kalabilmek için gerekenleri en uyguna doldurmaya calısacagım dedim. Yalan oldu tabii o kadar uğraşamadım üşendim.
Sosyal ağlarda paylaş

khala said:

Evet ben seçtikten sonra dedim. Çok çakalım. O yüzden Brook Lopez'i seçicektim ki tüh gitti hatta ondan sonra Wilson Chandler aklıma geldi tüh o da gitti dedim bir sakat Baron Davis kalmıştı bari onu alayım dedim küçük hesapların adamıyız ya :).

P.S:Baron Davis'i seçtiğimde sakat olduğunu bile bilmiyordum.

hı hı bilmiyormuş sakat olduğunu, onu bi geç

hatta yaptığın demagoiyi de geç :) draft öncesi geçen seneki kuralın değişeceğini konuştuk mu? hayır. sonuç bu yani. insanlar bilseler, belki de seçeceklerdi bu adamları.
Sosyal ağlarda paylaş

khala said:

Valla seni inandırmak zorunda değilim sakat olduğunu bilip bilmediğime. Senin gibi drafta 1 hafta hazırlanıp her sene tokadı yiyip oturmuyoruz :).

hala demagoji yapıyorsun. git paralı bilmemneler satın al fantasy için sonra bık bık et bilmiyodum falan diye. kaldı ki net biliyordun, zaten başka türlü oralara düşmez baron.

konuya dönecek olursak, draft öncesi böle bişey tartışılmamışken ve kendi takımında sakatlığı bilinen adam varken "sakat adamları da ekleyebiliyoruz" dersen, tabii ki şüphe uyandırır en basit haliyle...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...