Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Fantasy Basketball 2012 Geyik Alanı

khala

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Sene başında kadroya bakınca , averaj takımı olurum diyordum.Biraz şans ve bazı oyuncuların beklemedik şekilde iyi oynaması buraya kadar getirdi.
ama bu hafta 9 maçlık galibiyet serim son bulacak gibi bir his var içimde.

Ayrıca 1 tane sorum var , beraberlik durumunda ne oluyor?
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

LeUlan zaten bogut ve varejao sezonu kapadılar çoktan. Üstüne playoffta jack ve thornton gittiler, ustune deron 1 mac kacırdı... halbuki baya tas takım kurmustum yazık oldu. Klasik sakatlıga kurban gittik...

Her ligde aynı şeyden ağlıyorsun, alma birader sende injury prone oyuncuları.
Sosyal ağlarda paylaş

yusema said:

Sene başında kadroya bakınca , averaj takımı olurum diyordum.Biraz şans ve bazı oyuncuların beklemedik şekilde iyi oynaması buraya kadar getirdi.
ama bu hafta 9 maçlık galibiyet serim son bulacak gibi bir his var içimde.

Ayrıca 1 tane sorum var , beraberlik durumunda ne oluyor?

Nowitzki sezon başında çok kötü oynadığı için sende kötü başladın. Ayrıca Ibaka her hafta tek başına blok kazanmanı sağlıyor. Lawson, Batum, Shumpert gibi adamlarda baya yardımcı oldu buralara gelmene.
Sosyal ağlarda paylaş

khala said:

sabonis said:

LeUlan zaten bogut ve varejao sezonu kapadılar çoktan. Üstüne playoffta jack ve thornton gittiler, ustune deron 1 mac kacırdı... halbuki baya tas takım kurmustum yazık oldu. Klasik sakatlıga kurban gittik...

Her ligde aynı şeyden ağlıyorsun, alma birader sende injury prone oyuncuları.

Şanssızlık denen şey kötü valla ya.birisi ittiği için düşüp kolunu kıran adam narin oyuncu demek diil ki. Son iki sakatlığı şanssızlıktı adamın.

Hayır bir.de sanki yao veya odendan aglıyoruz sanki. Yok yani top 6 secimimin 4ü sakat iste. Ustune reggie williams da haftayı kacırdı, ilk secimim deron da mac kacırdı. Bu sanssızlık degilse, ne sanssızlık çok merak ediom.
Sosyal ağlarda paylaş

Şampiyonluk FA hamleleri ve late round pickleriyle geliyor, açıkçası ilk kadromla haftada uzun süreli olmayan 1-2 sakatla oynasam bile şampiyonluğu zorlardım diyorum ki oyuncularımın avrg durumları belli. Fakat Zakari çikosundan sezon boyu yararlanamadım diğer üst tur picklerim de sürekli sakattı, çok da takip edemediğim için bu sene FA hamlesi yapacak veya trade yapacak cesareti de gösteremedim, hala galibiyet sayım yenilgi sayımdan fazla ama winleri sürekli 5-4'le alınca playoff dışı kaldım yine hüsranım.

Hani takım kuracaksanız fantasy'de en az 2 statta her rakibi rahat yeniyor olmanız 3'ünde de güçlü olmanız lazım. 1 tane de feda edersiniz. Kalan 3'ünde de idare eder yapıyı buldunuz mu kopuyor olay. Dur lan 2+3+1+3 hah 40 yapar

Tembel adam kazanamaz burda, bak yiğite adam hırsla fa kovalıyor jsdfhjsdf paso finalde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...