Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Subscription sorunları

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

hainbekir said:

Abi zaten onaylattık gerçek kodla ne bu şimdi
Hata bizde olsa site yığılmadan kitlenmezdi. dersin oraya ödeme planı yappassan oynayamassın diye. Millette günü bitmeden bi şekilde yapardı.
Hem ödem planı seçsen ne seçmesen ne abi para yatırmadıysan zaten giremessin amaç ne yani sanki Planı kapatmak çok zor olacakmış gibi. O değil bunu unutmayın kredi kartınızzı doldurmayın eğer ödeme almassa hemen yok hack hile falan filan diye hesabı blocklarlar bu kalabalıkdada Cus supportla uşraş dur 1 haftada açarsan iyi
zaten tr kartları kabul olmuyormuş kontor gibi süre satın alcaz artık şaka gibi EA danda fazlası beklenmezdi. Milletten 1-2 fazladan para daha çekeyim derdinde

Valla ben de 2 gün önce kodu girdim, normal oyunlarda kredi kartı soruyor bunda sormadı. Ay sonunda girilecek herhalde dedim. Lol

oyun resmen fail
Sosyal ağlarda paylaş

DeviantSun said:

Oyunu redeem ettiğiniz sayfada 6-7 adımlık bir liste vardı ve bu listeyi tamamlamazsanız oyunu oynayamazsınız diye yazıyordu. Adımlardan birisi de subscription belirlemeydi.
Ayrıca benim oynadığım tüm MMO'larda ilk ay oyun içinde gelmesine rağmen ilk açılışta active subs ayarlamak zorunda idim, Anarchy Online, Aion, Age of Conan, vs.
Bu olaylara insanlar niye bu kadar şaşırdı, o garip geldi bana.

öle bi yalan öle bi dünya yok ya. Bende bütün oyunlarda subs planı yaptım fakat bu olay farklı.Ben redeem code yapmışım 27 günüm var. Yani 27 gün oyun oynama hakkım var. O süre sonunda subs. etmessem oyuna giremem olur biter.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ben girdim.kredi kartı kabul etmedi yine

böyle mallık görmedim orda 28 günüm var iken kredi kartı ödemesi yapmadan oynayamıyorum

ulan ztn parasını ödeyip almısım oyununu

ödeme almıyor ki senden, sadece garantiye alıyor 30 günün sonunda para çekmek için. red zone falat muhabbeti falan var diye kart kabul etmiyor işte problem bu, paypal denedin mi?
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:

paypalla nasıl halletiniz reyna? orda paypal bilgisi istiyo mail adres falan nasıl cekecekler o sekilde anlamadım. baska yerde paypalla odeme yaparken seni otomatikman paypal sitesine yoluyor ve rdan odeme yapıyosun bunda göremedim öle bişi. girdim ama son stepde bi error verdi sorada giremedim bi daha.

Kimse cevapladımı bilmiyorum .. paypal hesabın varsa .. subcribe a basınca paypal a gel onun altında mailini soruyor oraya paypal mailini gir continue de bitti gitti .. ben son aşmaya geldim yavşa olduğu için çok yavaş ilerliyor ama kabul etti paypalu onu söyliyim ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...