Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

metalcilik günlerinden utanan artistler

sylvanas

Öne çıkan mesajlar

''Metalcilik'' dsfg

''ov ben şöyle cok metalim ben böyle çok metalim yeah asiyim sertliğimden ödün vermeyeyim'' gibi ergensi davranıslar yapmıssan utanırsın. Ama burda da kendi salaklıgından, ergenliğinden falan utanmalısın. Müzikten değil. Ki bir cok insan salaktır zaten ergenken.
Bi de metal müziği sadece ''böğürmek'' sanan insanlar var. (Ne klişe bi cümle oldu) Bunun türleri var efenim posttur, progressivedir vs vs.

Ben de öyle black metal falan dinlemem ama progressive (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Tatre_ said:

evet yaa

heavy metal, black metal, doom metal yok death metal, allah yok din yalanlı metal, yok sahnede civciv ezmeli metal falan bunlar boş şeyler bunlar. *taşı atar*

cidden hayatımda oturup bir iron maiden şarkısını baştan sonra kadar dinlemişliğim yoktur. hiç metalci triplerine de giremedim ergenken. olmadı, yetemedim. :/

ama progressive olanı candır bunun.(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

Tatre_ said:

evet yaa

heavy metal, black metal, doom metal yok death metal, allah yok din yalanlı metal, yok sahnede civciv ezmeli metal falan bunlar boş şeyler bunlar. *taşı atar*

cidden hayatımda oturup bir iron maiden şarkısını baştan sonra kadar dinlemişliğim yoktur. hiç metalci triplerine de giremedim ergenken. olmadı, yetemedim. :/

ama progressive olanı candır bunun.(tu)

ahahasd sadece progressive can demek istememiştim ama, yeri gelir doom da gider heavy vs ne bileyim, zevk meselesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Güzeldi bence. Derse, işe falan giderken yol uzun sürdüğünden kulaklıkla dinlerim hala. Repçilerle geçinememe olayları falan komikti tabi. Öküz gibi gürültülü mekanlarda da oturamıyorum artık. Ama müzikte yanlış bir olay yok. Başka tür şeyleri de sevebilen bir insan olarak bu konuda bir eziklik yaşamadım :P
Sosyal ağlarda paylaş

küheylan said:

ben utanmıyorum lan, hala gömleklerimin altına falan Manowar tişörtü giyiyorum. Lise yıllarında metalci olmayıp nolcaktık? Hatta dur bi lise zamanı last fm sayfamı bulursam yolliyim.

http://www.lastfm.com.tr/user/osmanus

ÇOK SERTMİŞSİN BE ERKEK.

http://www.metalpodcast.net/wp-content/uploads/2009/10/4007.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

İlk <>lerdenim.
Hala da metal müzik dinlerim.
Taa o günlerden bu yana asla Orhan Baba'yı, hoşuma giden Türkçe sözlü pop müzik şarkılarını ya da Müzeyyen Senar'ın sesinden "Dalgalandım da duruldum" u dinlemekten vazgeçmedim.

Hala da dinlerim, keyif alırım. İnsanların kendilerini hele hele müzik konusunda şucu-bucu diye sınıflandırmalarına anlam veremiyorum. Öyle bir an gelir ki, Türkiye'den 10 bin km uzakta Tarkan'ın "oynama şıkıdım şıkıdım" ı gülümsetir, keyiflendirir insanı.

En güzeli de bu lan. Metal müzik dinliyorum vaziyetini yanda yardımcı dokümantasyonla desteklemek. Tercihen; Sezen Aksu, Zeki Müren vb.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...