Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burçlara harbiden inanmaya başladım..

Barathrum

Öne çıkan mesajlar

koç burcunun bugünkü şeysine bakıyoruz

You have responsibilities that are probably more important than socializing today, but an unusual invitation from an interesting person could make it difficult to say no. You like the idea of stretching your horizons now, so you will likely grab any opportunity that sounds good. Work diligently first so you don't feel guilty about ignoring your commitments when you're having fun later.

falan

bugün hiç böyle şeyler yapmadım, sabah okula gittim 3 derse girdim eve geldim uyudum
demek ki burçlar yalan
hala inanıyorum ben burçlara burçlar gerçek akrepler çok iyi boğadan emin değilim diyen varsa onun alnını garışlarım
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

Tam bir aşk adamıyım.1 night standlerin ilerleyen saatlerinde''yanımda keşke aşk yaşadığım kız olsa dicek kadar salak bir şekilde hem de''

Şimdii ben bu mesajı ciddiye alıp bi kaç soru sormak istiyorum sana.

Öncelikle bir "aşk adamı" olarak tek gecelik ilişkilerle ne işin var? Adı üstünde tek gecelik ilişki, aşk maşk yok ortada. E hani aşk adamıydın?

Yoksa aşk adamından kastın aslında seks adamı mı? Ki bu da baya içi boş bir tabir, aslında anlatmaya çalıştığın şey ben çok iyi sevişirim mi? Çok sık ve ayrım gözetmeksizin seviştiğini mi anlatmak istiyorsun bize?

Sonralıkla, aşk yaşadığın bi kız varsa ve sen aşk adamıysan, nasıl oluyor da gidip aldatıyorsun bu kızı? Bu nasıl aşk? ALLAH BELANI VERSİN.

Önce bunları bi netleştirelim.
Sosyal ağlarda paylaş

klasik bir '' ben sevişiyorum kızlar falan var işte'' topiği olmuş ahaha

Ardeth said:

Gününün 2-3 saatini forumlarda geçiren seks uzmanları

only in paticik

alıntıladım cevap yazmadan kapadım ahah.valla ben bu lafa alındım ya.şurda 2-3 senelik nördüm seks konusunda iddalıyım ama
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

Yengeç burcuyum yükselenim terazi(avukat olmamda iyi denk geldi).Tam bir aşk adamıyım.1 night standlerin ilerleyen saatlerinde''yanımda keşke aşk yaşadığım kız olsa dicek kadar salak bir şekilde hem de''Neyse Başak burcu bir bayanla birlikteydim 3 aydır,kız tam bir başak kadını,iyice tanıdıktan sonra açtım baktım burcunun hakkını veriyor.En sonunda harbiden delirtti beni,duygusuzluk,sürekli haklı çıkma savaşı vs..Ekşi sözlükteki yorumun aynısını yaşadım.

''şans varken kaçınılması gereken, kaçınılmadığı zaman başak burcu kadınının bağımlılık yaratacağı,yengeç erkeğinin çıldıracağı ilişki saçmalığı,zaman kaybı.''

''burca murca inanmayan bi bünye olarak defalarca test ettiğim ilişki çeşidi. arkadaş bi kere bile mi sekmez yaws. iki tarafa da sesleniyorum kaçın kurtulun siz başka burçlar için yaratılmışsınız.''

Artık hastalık oldu bir bayanla tanıştığımda muhabbeti bir şekilde burcuna getiriyorum.Yay ve koç burcu olduğunu öğrenip koşarak uzaklaştıklarım oldu.
Sizin de var mı böyle burçlar gerçekten var galiba dedirten bir anınız,yoksa ben mi abartıyorum merak ettim :)

LF boğa yada akrep burcu bayanı diyip kaçıyorum :D
sen burçlara inanmaya değil gay olmaya başlamışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

Yengeç burcuyum yükselenim terazi(avukat olmamda iyi denk geldi).Tam bir aşk adamıyım.1 night standlerin ilerleyen saatlerinde''yanımda keşke aşk yaşadığım kız olsa dicek kadar salak bir şekilde hem de''Neyse Başak burcu bir bayanla birlikteydim 3 aydır,kız tam bir başak kadını,iyice tanıdıktan sonra açtım baktım burcunun hakkını veriyor.En sonunda harbiden delirtti beni,duygusuzluk,sürekli haklı çıkma savaşı vs..Ekşi sözlükteki yorumun aynısını yaşadım.

''şans varken kaçınılması gereken, kaçınılmadığı zaman başak burcu kadınının bağımlılık yaratacağı,yengeç erkeğinin çıldıracağı ilişki saçmalığı,zaman kaybı.''

''burca murca inanmayan bi bünye olarak defalarca test ettiğim ilişki çeşidi. arkadaş bi kere bile mi sekmez yaws. iki tarafa da sesleniyorum kaçın kurtulun siz başka burçlar için yaratılmışsınız.''

Artık hastalık oldu bir bayanla tanıştığımda muhabbeti bir şekilde burcuna getiriyorum.Yay ve koç burcu olduğunu öğrenip koşarak uzaklaştıklarım oldu.
Sizin de var mı böyle burçlar gerçekten var galiba dedirten bir anınız,yoksa ben mi abartıyorum merak ettim :)

LF boğa yada akrep burcu bayanı diyip kaçıyorum :D

şimdiye kadar 4 kişiyle çıktım ikisi yengeç ikisi balıktı. ben oğlak burcuyum sanırım burçlar var evet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...