Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sitiv Jobs'un Turkiye Macerasi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

Aket-Atum said:

aslında severdim sevmezdim diye konuşmak da ezikliğin önde gideni, ne yaptı ki bugüne kadar da adama karşı bir his beslememiz lazım.

senin su mesaji oda buyulugundeki isyeri bilgisayarindan degilde evinden atabilmeni sagladi, daha ne yapsin lan herif

O işi yapanlar farklı insanlar değil mi?

Steve Jobs'un hayatımıza direk etkisi olsa olsa (ki bende sadece eski model ipod vardı, patladı) Macbooklar ile karı tavlayıp pixar filmleri eşliğinde hisli anlar yaşamışsınızdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

lan bir saniye, bu adam evlatlık değil miydi?

Gerçek babası suriyeli diye biliyorum, bu o suriyeye göç eden ermeni tezini destekler de, aynı zamanda gerçek babası ile pek bir alakası da yok. Neden bizim rehbere patlamışlar ki?

bence fake ya herif stiv jobs da olsa zeki biri böyle saçma şeylerle uğraşmaz diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

ben zenginligin gerektirdigi comertlige takildim. adamin parasi var diye sana vermek zorunda mi lan? isini yapiyorsun, maasini aliyorsun. boyle afra tafralar cok komik.

orası öyle de steve'in cimriliği efsane, hayırseverlik fonlarını kaldırdığı gibi bir daha da yerine koymadı. tam bir varyemez modeliydi adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ya roportajı yapan gazetecinin hıyarlığı yada adam bildiğin köylü turist rehberi felan değil.

Anlıyorum gelirinini çoğu bu bahşiş felan ama bu kadar çingenelik yapılmaz ki ya. Adı üstünde bahşiş. 3 paragrafta 6 defa bahşiş vermedi denilmez.

O kadar ağzı koktuysa gelsin bizim şirkete tabldot ısmarlıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

Dddbb said:

jobs biraz daha üsteleseydi dayak yerdi kesin. altı üstü iki soru sormuş 2 saat nasihat dinlemiş.

İyide adam o konuda haklı. Türk bi rehberden ne cevap bekliyoki. Evet astık kestik mi dicek adam. Ayrıca kanıtlarınıda sunmus ne desin yane.

Bi gidin almanyada herhangi bi yerde Nazi yada yahudi katliamı diyinde sonucu gorun. Adamlar evet her yere anıt felan dikmiş ama konuşmaktan iğrendikleri başka hiç bi konu yok bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...