Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi 2011-2012

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

E yani doğal olarak. Adı üstünde taraftar bu ne bekliyodun 'bizimkiler çok hıyarlık yaptı sizinkiler çok efendiydi' dememizi falan mı? Fenerbahçe basketbol taraftarınında pisliği bir üstte ki videoda gözüküyor. Galatasarayında bugun olur baska zamanda oldugu olmuştur, efesin olur herkesin olur yani holiganlık ama bunu ne bütün taraftara vurabilirsin ne koçun bireysel olarak ana bacı girildiği maçla kendi takımının sövdügü maçı kıyaslamasına laf edebilirsin gayet farklı bakıcaktır adam tabii bir maçta sana sövüyolar bir maçta rakibine bırak olsun o kadar subjektif bakış.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.ntvmsnbc.com/id/25021514/
said:
Görevliler bu iki taraftarı apar topar salondan çıkarırken, bu sefer sahaya giren iki sarı-kırmızılı taraftardan biri, Fenerbahçeli Kinsey'e vurunca, çok sinirlenen Kinsey taraftarın arkasında koşarak vurmaya çalıştı, ancak araya girenler ABD'li oyuncuyu sakinleştirmeye çalıştı. Bu sırada, Fenerbahçe Ülker Antrenörü Bogdan Tanjevic oyuncularına soyunma odasına gitmelerini söyledi.

hani biz bunu yaptık ama siz de böyle böyle yapmışsınız savunması değil kesinlikle bu, ama şu kendinizi farklı görme tripleriniz çok bayık.
futbol seyircisi basketbola alıştığından beri böyle olaylar oluyor maalesef hep.
Sosyal ağlarda paylaş

Oktay Mahmuti: İnsanlara ne verirseniz onu alırsınız. Gazeteleri açtığınızda heryerde şiddet akıyor. Buranın şölen olmasını beklemesin kimse

Oktay Mahmuti: Türk sporunun gidişatı ne yazık ki iyi değil. Bu olaylar her tarafta yaşanıyor. Hiç kimse birşey yapmıyor.

Oktay Mahmuti: Bugün bana küfür edildi. Yarın bizim salonda Neven'e küfür edilecek. Ben bugün bana neden küfür edildiğini bilmiyorum

Oktay Mahmuti: Gazetelerin arka sayfalarında nefret akıyor. Televizyonlar da öyle. Bu şekilde devam ettiği sürece şölen göremeyeceksiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

adam doğru söylemiş, gs taraftarı da aynı şeyleri yapıyor diye söyledikleri geçerliliğini yitirmiyor. şu kafa yüzünden bir arpa boyu yol alamıyoruz. söz dö yöptönöz ömö

gslilerin buraya gelip 'işte fenerbahçe taraftarı' 'fb taraftarının gerçek yüzü' gibi zaman gazetesi manşeti kıvamında yorumlar gelince haliyle sidik yarışına dönüyor olay.
Sosyal ağlarda paylaş

Basketbol maçlarına basket hakkında en ufak fikri olmayan, futbolda bile aslında taraftar grubunun içinde olmayan fakat kendini takımının en büyük taraftarı sanan gerizekalılar basket maçlarına geldiği sürece böyle şeyler olur, olacaktır çok normal.

Bu yazdığım tabi ki sadece Fener için geçerli değil, Galatasaray'ın Euroleague maçlarına bildiğin Fikirtepe'den tırla falan getirilmiş tipler geliyordu bir ara, o maçlarda bile yeterince bayıyorlardı, Fener maçında düşünemiyorum adamları zaten.

Tamam oturup çekirdek çıtlayıp izleyelim demiyorum ama, FB-GS bayan maçında 45 dakika Işıl'a, bugün 9 sayı fark olunca Mahmudi başta olmak üzere bütün takıma sövüp, sahaya yabancı madde atmak bunun biraz üstüne çıkardı Fener kısmını. Umarım bizim sahamızda olan maçlarda "olm misilleme yapalım rörörörö" geyiği çıkmaz, insan gibi maç izleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

efes'i de yargıladık. Ergec reyiz tokmadığı indirdi.

83 - 76

sen git en büyük üç şampiyonluk adayının hepsini film gibi rezil ederek kazan, git hacettepe'lere puan kaybet ...

Kemp'de katılınca bu takım daha iyi olacak gerçi, paraları ödenirse sene sonuna kadar herkesin şampiyonluk niye olmasın :)
Sosyal ağlarda paylaş

tbl hakkaten şaka gibi ya. adamlar anti-fb tişörtü falan giysinler artıkta niyetleri belli olsun. geçen sene gs'nin şampiyonluk maçında yaptığı şeylere hiç bi ceza yok, hacettepe belkide dünyanın en büyük doping skandalına imza attı işinden olan bile yok orda da, emir'e saçma sapan bi şekilde 3 maç ceza veriolar hem banvit maçı, hem gs maçında oynayamadı saolsunlar. efes maçını direk 20 - 0 falan kaybedilmiş saysınlar baride uğraşmayalım hiç. saçmalık ki ne saçmalık.

"Beko Basketbol Ligi'nde geçtiğimiz hafta Galatasaray MP ile oynadığımız maçın günler öncesinde bazı oyuncularımızın bu maçı da kapsayacak şekilde cezalı duruma düşürülmesi, maç başlamadan dakikalar önce basketbol sahalarında görülmemiş bir şekilde hakemin ilk uyarı anonsunu yaptırması ile başlayan bir sürecin, yeni salonumuz Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena'nın açılış maçında, Kulübümüze seyircisiz oynama cezası verilmesi ile devam ettirilmesini, hayretle izliyor; ve yaşananları 'sonu başından belli bir süreç' olarak değerlendiriyoruz.

Hakem, rakip takım oyuncuları ve teknik heyetinin; maç boyunca taraftarlarımızı tahrik eden karar ve davranışlarının yok sayıldığı, sahada bulunan ve federasyon tarafından gönderilmiş bir top çantasının üzerindeki markanın hatalı olduğu, üzerinde eşofman bulunan kondisyonerin yaka kartının görünmediği, salonda sigara içildiği ve bunun gibi birçok farklı gerekçe öne sürülerek, kulübümüze iki maç seyircisiz oynama cezası verilmiştir.

Daha önce yöneticilerimizin ve sporcularımızın adeta can güvenlikleri olmadan oynadığı, şampiyonluğumuzu ilan ettiğimiz maçta kupa töreninin dahi Galatasaray seyircilerinin salondan çıkarılmasının ardından yapılabildiği; takımlarımızın rakip sahalarda oynadığı basketbol ve futbol müsabakalarında çıkan olaylar noktasında adeta kafalarını kuma gömenler, konu Fenerbahçe Spor Kulübü olunca, Ligin lideri olarak Avrupa'nın en modern spor komplekslerinden birini daha ülkemize kazandıracağımız bir haftada, Kulübümüzün ve camiamızın önünü cezalar ile kesmeye çalışmaktadırlar.

Adalet duygusuna, Türk Sporu'na ve spora yapılan yatırımlara değer vermekten uzak bu haksız kararı alanları kınıyor; takdiri kamuoyuna bırakıyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ"
Sosyal ağlarda paylaş

2 maç ceza vermişler vah vah.

Şu cezaların hiçbir esprisi yok. Derbilerde it kopuk doluşup her türlü rezilliği yapıyor, ceza alınan sıradaki maçlarda gerçek basketbol severlere fatura kesiliyor. Aynısını malum Efes-Fener serisinde de demiştim.

Koçuna takımına oyuncusuna ana avrat küfür edip sahaya madde atıyorsan vereceğin ceza çok basit. Aynı takımla bir sonraki iç saha maçı tarafsız/seyircisiz. Şu anki hali o serseri tayfası için ceza değil ödül. O gece söven adamın umrunda mı Efes ve ondan sonra gelen maç?

Fenerin açıklamasına da şaşırmadım, iyice yüzsüzlüğe vurdular. Tahrik falan denmiş bir de. Evet 8 sayı öne geçmek tahrik etmiş büyük Fenerbahçe taraftarını, soyunup uzanmamız lazımdı salonun ortasına bence, yakışmamış yaptığımız.

Resmen akıl tutulması, herşeye bir cevap verme zorunluluğu nedir? Senin taraftarın sahaya madde attı, dakikalarca sövdü neyin kafasındasınız, ne içiyorsanız bize de verin bu kafaya ulaşmak için.

Tekrar iyi ki kaybetmişiz diyorum, Allah korusun o son top girseymiş orada koç ve oyuncumuzun bildiğin can güvenliği yokmuş. Bu kafaları görünce birkez daha emin oldum.

Gerçi bu atarlanmaların sebebini de hepimiz biliyoruz ya orası da ayrı. Malum konuda sesleri çıkamadığından alakalı alakasız her konuda hemen siteden açıklama yapalım, ayar verelim tribi ahahah. Kıyamam vallahi dengeleri bozuldu ayol. Gerçi açıklama değil ağlama bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...