Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi 2011-2012

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

tam şampiyon olduk derken yenilmemiz sarstı cidden.biz olduk dedik ama oyuncular dememeliydi.maçı yine hediye ettik.bana sorarsanız artık işimiz kolay değil herşey olabilir artık
bu maç iki takımın moral dengelerini etkileyecektir.6 maç yine çok sert ve zor olacak.30 sayı falan olmaz.
hayırlısı ne olursa olsun emeklerine teşekkür etmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi nereden başlasam bilemedim.

Tuncay Özilhan'a maçta baya küfür edildi, az yer ayırttı bize diye de maçı izlerken adama hak verdim, kimse kusura bakmasın. Türkiye Basketbol Ligi finali oynanıyor ama bir takım her maçı deplasmanda oynuyor, adam haklı bence. Bizim açımızdan kötü ama ne yapsın buyrun şampiyon olsun da diyemez.

Efes tribünündeydik biz de, dedim burada insanca izleyelim maçı da yok herkes beşiktaşlı. Yanımızda bir efesli çocuk vardı gaz, iyi laf etmediler ona.

Maça gelince Doğus basketi atıp, efesliler kutlama yapınca resmen çöktük ama ayağa kalkıp alkışlamasını da bildik. Maç boyu yaptıkları tek akıllıaca hamleydi, ne yapacaklarını bilerek hareket ettikleri tek hamle de diyebilirim.

Kerem Tunçeri maç boyunca sinirden çıldırmış, kıp kırmızı idi. Nedenini tam anlamadım, Batista'ya bir pozisyon sonrası bir bakışı ve çıldırışı var, sonuna kadar haklı. Batista birebirde posta altında Mehmet Yağmur'dan çekindi... Bunun dışında Zouros'un bir kere dışında hiç bir verdiği taktiği dinlemedi, ayrı takıldı. Son basketten sonra çıldırdı ama :D

Üzgünüm ama Zouros ne bu ülkeye ne bu güzelim takıma yakışıyor. Bu kadar çirkin olunmaz. Hem çok kötü bir koç, hem takımını tanımıyor bir haber, hem her şeye itiraz ediyor, hem de hakemler diye devamlı ağlıyor. Adam sahada kaç yabancı kaç yerli var bilmiyor, hakemler kaç defa uyardı. Sonra tepiniyor olduğu yerde. Yanındakilerde de iş yok. Uzatmalarda bir ara Sinan arkasına baktı, takımı saydı ve biz böyle iyiyiz dedi maç devam etti. şaka gibi resmen.

Beşiktaş'a gelirsek, kötüydük. Arroyo'nun 20 sayısı aldatmasın, maçı o ve Hawkins yüzünden verdik. Hawkins yorulmuş baya, ağırlığını koyamadı. Arroyo da en aa 4 tane boşu boşuna zorlama ile top kaybetti. Efes'in uzunları 4 faulle oynuyor ve biz hala dışardan deniyorsak bunun özrü de olmaz. Bonsu az süre alınca ısınamıyor maça. Serhat da gününde değil.

Hakemler bildiğiniz gibi. Keseatar diğer hakemlere ağırlığını koysaydı böyle olmazdı. Paso eyyam. İki takıma da zarar verdiler.

Çok emindik şampiyonluk için ama olmadı. Tebrikle Anadolu Efes. Abdi İpekçi tam deplasman olacak :)
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

şimdi nereden başlasam bilemedim.

Tuncay Özilhan'a maçta baya küfür edildi, az yer ayırttı bize diye de maçı izlerken adama hak verdim, kimse kusura bakmasın. Türkiye Basketbol Ligi finali oynanıyor ama bir takım her maçı deplasmanda oynuyor, adam haklı bence. Bizim açımızdan kötü ama ne yapsın buyrun şampiyon olsun da diyemez.

İşte o zaman fenere'de yapmayacak. Millet ondan uyuz oldu zaten. Sen Fenere bütün sahanı açmasını biliyorsun ama bjk li olmana rağmen 37 sene sonra şampiyonluk görebilecek takıma açmaya tenezzül etmiyorsun. Bu nasıl bir mantık peki?
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.biletix.com/biletsec/NB215/ISTANBUL/tr

biletix yine serefsızlık yapıyor su an sıteden normal lınkden satıs yok kapalı gorunuyor fakat yukardakı lınkten gıdınce satıs var ,almaya calısanlar acele etseın

ben hayatımda böyle şerefsiz bir firma görmedim
Sosyal ağlarda paylaş

Deron Williams geldiğinde en az 2 kupa alacağımıza kesin gözü ile bakıyordum ama o adam lig bitmeden gidersede çok fena bir düşüş yaşayacağımızı düşünüyordum, açıkcası belkide bir çok insan bu şekilde düşünüyordu ama bu takım gerçekten ruhunu koydu ortaya deron varken ki performansı aynen devam ettirdi. Camiamıza bu şampiyonluk sevincini tattırdıkları için başta ergin ataman olmak üzere tüm takıma ve deron williamsa teşekkür ederim. Uzun yıllardır basketbol da bir başarı göremiyorduk, beklediğimize deydi efesin fırtına gibi estiği dönemlerde bile elde edemediği başarıyı bu sene takımımız elde etti, mutluyuz inş bu ruh bir kaç sene daha takımımız ile birlikte durur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...