Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi 2011-2012

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

BiTcH_oFBaT said:

o gerginlikte o hareketi yaptı diye teknik faul çalmasan da olurdu..

bence biraz ağırdı ama teknik faul sayesinde kazanmadık ki biz. zaten gidişat belliydi.

mesela şu: andric 3 periyod pota altında o kadar çok faul yaptı ki hiç biri çalınmadı. ama son periyodda ise bonsuya iki basket faul verdiler. onlar da faul değildi. Andric'e de patladı eyyam misal...

cidden kötülerdi ama gs kazansaydı da bu açıklamaları yaparlar mıydı merak ediyorum..

hocam ne diyorsun ya :) o gerginlikte çalmasa olurdu diye bir şey var mı ya, kural kuraldır, yaptığı hareket kurallara göre teknik faulse çalacak ! çalmaması suç. ne demek o gerginlikte çalmasın, aynı şeyi maçı anlatanlarda demiş sanırım , tamam teknik faul ama şimdi bu zamanda çalınırmı gibisinden , böyle mantık varmı ya, teknik faul yapacak adam , aman yazıktır diyip çalınmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş nba falan da mı izlemiyorsunuz, teknik fauller zaten gergin dakikalarda havalarda uçuşur. Önemli olan gergin zamanları idare edip takıma zarar vermemektir.

Deplasmandasın, 18.000 seyirciye karşı oynuyorsun ve ivme yakalamış bir Beşiktaş var. Belli yani dönecekler öyle ya da böyle ama "ÇOK GERİLDİM PANPA" diyip teknik faul alıyorsun, saçma sapan bir sebepten ... Oradan 3/4 atış geliyor ve BJK oradan vurup geçiyor.

O teknik faulden sonra takım psikolojik olarak bitti zaten, dönmesi imkansızdı halen BJK geride bile olsa ...

Kendi takımını git baltala, en sakin durman gereken yerde durma ve maçı kaybettir ama sonra çık hakemlere yüklen. Ulan aynı atakta biri bariz dirsek olmak üzere iki hücum faul çalmadılar Andric'e ... Kaç kere hücum faul çaldılar bize ...

Hani artist, lavuk falan diyoruz Ergin Ataman'a ama o bile kendini tutmayı biliyor. Dün her konuda üstündü Oktay Mahmudi'ye, bunda da üstünlük kurmayı başardı.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha abi yapmayin allah askna hakem gs'yi katletmiş fln filan

3 periyot gs'ye oynadi hakemler, son periyot normal mac yönetince bjk lehine gibi görunmus tabi..

o pozisyon da teknik faulun allahı yani,ona calmıcaksın da neye calsaksın.

ne fauller vardi gs'ye calınmayan bizim en ufak dokunmada calınan fauller,gs'li oyuncu 4lemesn diye hucum faul yerine hatali yürüme calınan pozisyonlar vardi ki hatali yürümeyle alakasi yoktu, son periyotta adam gibi mac yönetildikten sonra gelen teknik faulle twitter face vb. her yerde gözyası patlamasi da direk ünal aysal gencligi.

oktay mahmudiye dicek bişey yok zaten,itiraz etmedgi bir pozisyon zerresi yok adamın,cokta fifi onun acıklamalari mac sonunda
Sosyal ağlarda paylaş

Banvit yenmiş bugün, seri Bandırma'daki son maça taşınıyor.

Efes'ten ziyade Banvit çok daha ters bir takım Beşiktaş'a karşı, çıkarlarsa harika bir final serisi olur. Gerçi Efes gelirse büyük ölçüde şampiyonuz gibi birşey, büyük konuşmamak gerek ama bu sezon hep çok üstündük onlara karşı :D Zouros sonrası da Efes'te pek birşey değişmedi, Ufuk Sarıca kafası devam ediyor resmen :)

Banvit finale çıkarsa da son eleme hakkının GS'ye gidişi komple yalan oluyor yanılmıyorsam, Eurocup'a gidecekler. Gerçi Efes çıksa bile o eleme hakkı sanırım elle verileceğinden Banvit'e de gidebilir ama öyle birşey beklenmiyor, çok iyi bir Euroleague sezonu yaşadı GS ve sezonu birinci bitirdi vs. vs.

Hayırlısı olsun, Beşiktaş için iyi olsun da gerisini boşver :)
Sosyal ağlarda paylaş

Demirören Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören’den basketbolculara büyük jest…

Önce Fenerbahçe Ülker, ardından da Galatasaray Medical Park’ı eleyen Beşiktaş Milangazlı sporcular için Demirören kesenin ağzını açtı. Akatlar’a gelen Demirören, basketbolcuların alacaklarını ödedi. Basketbol Basketbol Eski Şube Sorumlusu Şeref Yalçın’ın da hazır bulunduğu görüşmede toplam 400 bin Dolarlık ödeme yapan Demirören’in bu jesti Siyah – Beyazlıların yüzünü güldürdü.

Beşiktaş Milangaz koçu Ergin Ataman, Demirören’e teşekkür ederken “Şampiyon olarak size 3. kupayı da getireceğiz” dedi. Bu konuşmanın ardından söz alan Demirören, “Şampiyon olun, ben de size ‘süper prim’ vereceğim. Bu sene Beşiktaş’ın gururu oldunuz. Sizinle ne kadar övünsek az. Seneye de Milangaz olarak sponsorluğa devam edeceğiz” ifadesini kullandı. Demirören’in sözlerini alkışlarla karşılayan basketbolcular da şampiyonluk sözü verdi.

Kaynak: Kartalhaber

Junior'ın aksine babanın desteği tartışılmaz, o olmasa bu sezon basketbol takımı düşerdi bile ...
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında Lig TV'deki Beşiktaş yorumcularına bakıp, Şansal Büyüka'ya şöyle sormuştum:

-"Lig TV'de Beşiktaş yorumcusu olmak için, bir zamanlar mutlaka Fenerbahçe'de oynamış olmak şart mıdır?.."

Neyse o günler geçti şimdi İbrahim Üzülmez kardeşimizle Beşiktaş yorumculuğu işini hallettiler, futbol servisindeki arkadaşlar!..

Önceki gün basketbol play-off yarı final maçını izliyorum...
Beşiktaş Milangaz-Galatasaray Medical Park karşısında 2-1 önde, maçı alırsa finale çıkacak...

Buraya gelene kadar Beşiktaş Milangaz Euro Challenge Kupası'nı almış...

Türkiye Kupası'nı kazanmış...

Bir sezonda rekora koşuyor üçüncü kupayı almaya gidiyor...

Basketbolda Avrupa dahil sezonun kahramanı Beşiktaş Milangaz...

Şimdi böyle bir maçın anlatımında ne beklersiniz?..

Basket maçı anlatımlarında hasta Fenerbahçeli görünen Murat Murathanoğlu maçın doğal spikeri...

Yanına, maçın önemine binaen iki yorumcu koymuşlar...

Doğru bir karar...

Peki kim bu iki yorumcu?..

Biri Galatasaray takımının sembol oyuncusu, kaptanı Nur Germen...

Diğeri yorumlarından, Galatasaray'a koç olması gerektiğini anladığımız Yiğiter Uluer...

Yiğiter kardeşim bir ara heyecandan ipin ucunu öyle bir kaçırdı ki, Galatasaray'a taktik vermeye başladı açıktan...

Beşiktaş'a karşı nasıl oynaması gerektiğini söylüyor, bir ara kendi de ipin ucunu kaçırdığını farketti, Beşiktaş falan diyerek dengelemeye gitti...

Nur Germen ne de olsa sporcu...

Neyi ne kadar yorumlayacağını biliyor, topa çok fazla girmemeye özen gösteriyor...

Galatasaray'ın yıllarca kaptanlığını yapmasına karşın, bir parça objektif olma kaygısı güdüyor...

Yiğiter kardeşimde o da yok...

Abandıkça abanıyor Galatasaray adına maça...

Artık Şansal Büyüka'ya sormayacağım, çünkü "Benim Lig TV'nin yönetimiyle bir bağım yok... Maraton'u yapıp gidiyorum" diyor...

O zaman Lig TV'nin basketbolunu yönetenlere sorayım...

-"Arkadaş böyle bir maç öncesi, hiç mi Beşiktaş basketbol takımının efsanevi isimlerinden birini yorumcu olarak almak aklınıza gelmedi?.. Ayıp değil mi?.. Lig

TV'de yorumcu olmak için illa ki Fenerbahçeli veya Galatasaraylı olma şartı mı var?.."

Digitürk'ün Genel Müdürü Ertan kardeşim...

Kimseyi şikayet edip işinden gücünden etmem...

Fakat tek bir sezonda Euro Challenge, Türkiye Kupası ve Lig Şampiyonluğu toplam üç kupaya giden koskoca bir takımın haklarının göz göre göre bu kadar ezilmesine de sessiz kalamam!..

Şansal Büyüka'ya birşey sormayacağım dedim ama yine ona söyleyeyim bari:

-"NTV'de spor spikeri Sine Büyüka var... Sevgili kızın Şansal Abi... Bir zahmet kızından rica et de, Lig TV'ye Beşiktaş basket takımından efsane bir sporcu versin... NTV'deki programlarında o çıkartıyor ve herkese eşit davranıyor çünkü!.."

Reha Muhtar / Vatan
Sosyal ağlarda paylaş

Yiğiter Uluğ'un kardeşi bizim basketbol takımının yardımcı koçu, onu bunu bilmeden konuşan bir lavuk Reha Muhtar ...

çok boş yazmış, onun gibi rezil bir tipten daha azı beklenemezdi. Uluer diye yazmış ismini birde, birlikte bir dönem çalıştığı ve bok attığı adamın ismini bile bilmiyor...

Ha o yayında GS lehine yapılmaması gereken yorumlar oldu evet ama bu kadar saçma sapan bir yazının yazılmış olması cidden utanç verici,

neyse reha muhtar, dün okumuştum bende bunu ama copy paste etmeye zaman bile ayırmak istemedim. Sen yine harcamışsın. asdfa
Sosyal ağlarda paylaş

Finalin adı belli oldu.

Beşiktaş Milangaz - Anadolu Efes

Ev Sahibi avantajı Efes'te olacak, ilk iki maç Sinan Erdem'de,

Beşiktaş maçlarını Abdi İpekçi'de oynayacak.

Final serisi 2-2-1-1-1 şeklinde oynanacak.

Maçı izlemedim ama Banvit harika oynayarak yenilmiş diyorlar. Efes ise çok şanslıymış. Efes'te cidden bir numara yok, GS'yi elemiş takım olarak rahatlıkla şampiyonluğu almak gerekiyor ama finalin yükü ağırdır, işler tam tersine dönebilir. Her ne kadar final oynamaya alışkın ve buraları seven adamlarımız çok olsa da,
Sosyal ağlarda paylaş

ben ilk yarıyı izledim sadece onda da banvit çok dağınıktı. Efes 10 sayı filan öndeydi ama nasıl sayı atıyordu merak ettim. izlediğim bölümde doğru düzgün hucum edemiyordu bile. kerem gönlüm 3'lük filan deniyordu.

Banvit bize çok ters gelen bir takımdı, Efes'in çıktığı iyi oldu aslında. Abdi İpekçiye gitmek yalan oldu. Süper bir şekilde de Sinan Erdem'deki maçlar 19:00'a alınmış. Neler dönüyor gene bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...