Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi 2011-2012

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

pazar gidiyoruz maça :)

ilk yarı gs baya iyi oynadı aslında ama bjk cidden zor pozisyonlarda güzel basketler çıkarınca gs de psikolojik olarak etkilenmeye başladı. 4. periyodda bir ara 3 hücumda toplam 10 reabound verdik gs'ye ve sayı çıkmadı orada. işte o an bitti zaten maç.

Hawkins, Erceg ve Arroyo 3lüsü süperler. Dudley de iyiydi.

Dark yerlileri sayarken Serhat'ı unutmuş ama unutulacak gibi de oynamıyor adam :)
Sosyal ağlarda paylaş

seri oldu 2-1, gelecek maç yine sinan erdem'de.

Ev sahibi avantajını çok iyi kullandık, 74-65 gibi çok net bir skorla galip geldik.

Bu sezon GS ile 6 maç, 4 galibiyet. 7 maçta 5 galibiyet yapıp eleriz inşallah :)

Final oynarsak her şekilde Euroleague'e gidiyoruz üstelik, gerçi 2. bitirirsek ligi eleme, kazanırsak direk gidiyoruz.

Efes-BJK finali olursa son eleme kontenjanından GS gidecekmiş sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

ortam inanılmazdı maçta. yani salon büyük ev sahibi baskısı kurabiliriz umarım diyordum da yıkılıyordu mekan. maçın başından sonuna kadar üstündük zaten. GS'li oyuncular 3 periyodda inançlarını kaybettiler. oley oley anını telefonla çekim yaparken olması da süperdi :)

3. periyod sonunda pascal geldi salona, 3'lü filan çektirdi ortada ahah

keltoş hakem 3-4 pozisyon o kadar saçma fauller çaldı ki. sonra eyyam tabi hemen ahaha

neyse son maçta ev sahibi avantajını kullanırız diye düşünüyorum. GS biraz sarsıldı. :)
Sosyal ağlarda paylaş

simdi mactan geldim, inanılmaz bir seyirci vardi salonda, zaten biletler günler öncesnden bitmişti,salı gunu bileti de %80 bitmiş diyorlar

ilk mac tamamen sans topuna kalmsti,5 kere potada sekti dısari cıkti son top 3-0 la temiz süpürcektik gs'yi

bu sezon yurolig takımlarına karsı 9galibiyet 3maglubiyet oldu ki gayet guzel ve ezici bir üstünlük

fenere 3-1
efes 2-0
gs 4-2

takım dar rotasyona ragmen catir catir oynayip sampiyonlugu hak ediyor, umarım salı gunu temiz bir galibiyet daha alır işi bitiririz,

efes gelirse her macta ev sahibiyz zten lol

3te3 geliyor baskette
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...