Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

`ben penisimle bile uçak kullanırım`

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

nasıl bir kafa yapısı var siz de yahu.
Torpil her yerde var. Sonuç olarak parayı her bastıran pilot olamıyor thy'de. Ayrıca torpille giren tiplere bile uçak emanet eden bir kurum değil THY. Ne zannediyorsunuz siz? Kadrolaşıyor olabilir ama emin olun pilotların çoğu çok eğitimli ve şakır şakır ingilizce konuşan tipler.
Sosyal ağlarda paylaş

koca kafalı yapısı var. alnım geniş bi de.
torpilin heryerde olması tamam da pilot seçiminde işte fena. demiyorum ki neckbeard eli tesbihli adamları alıyolar, amma velakin çevremdeki adamların yaşadıkları söyledikleri pek nahoş şeyler.
bu arada askeri pilot imba olacak diye bi kaide yok. hele ingilizce konusu çok acayip aileden biliyorum hiç girmiyorum dasfgasdaf.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi madem o kadar kolay gidin bnakadan kredi çekin yatırın paranızı aylık 20-30bin lira maaşınızı garantileyin şimdiden.

THY temiz bir kurum değil elbetteki ama THY de pilot olmakta öyle kolay değil. Star alliance üyesi hava şirketinden bahsediyorsunuz, 3-5 uçaklı özkayserililer havayolundan değil.
Pilotlar iç denetimin dışında bağlı olduğu yurtdışı kurumları tarafından da denetleniyor. Otobüs firmasında kaptan olmuyorsun.

Elbette torpil dönüyordur ancak o noktada torpil yaptırabilen adam zaten yeterli donanıma sahip adamdır. Kafadan bir kere bilmem kaçbin uçuş saatini tamamlamadan kokpite giremiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Penisle kullanmak da bi heyecan sonucta bir cogumuz joystickle basladik ucak simulasyonlarina :D

Saka maka benim cok olmasa da 3-5 kere yaptigim seferlere bakarsak, New York - Istanbul arasi direk ucuslarda fiyati, ucagi, servisi hemen hemen en iyi havayolu THY.

Hatta 2-3 ay once madrid'ten bir aktarma yapmistim american airlines olmasi lazim planorun bir ustuydu alet nasil uctu amerikaya kadar anlamadim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...