Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Putin yine like a boss

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

bizde bi rus ogrenci var, adam gecen sunum yaparken rusyada en tepede olan en zengin isadamlarinin listesini gosterdi, tamami eski komunist parti burokrati lan, adam "anca votkayi basip tum halki sarhos ederek boyle bir soygun gerceklestirilebilri diyorlar bizim orda" dedi ehuehu

Memlekette sutten ucuz bira var. Halka daya alkolu, uyustur, ez. Butun mantik bu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Putinin yaptıgı bazı işler ortada ben anlamıyorum rus halkı nasıl istemiyor putini.

En azından yurt dışında like a boss olarak bilinen şu putin esprileri bizde kimin için yapılsa veririm oyumu bu kadar basit bir olay oy vermek.

Adamın zaten %140 alması gerekıyor bence bırak hile hurda karıştırmayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Putinin yaptıgı bazı işler ortada ben anlamıyorum rus halkı nasıl istemiyor putini.

En azından yurt dışında like a boss olarak bilinen şu putin esprileri bizde kimin için yapılsa veririm oyumu bu kadar basit bir olay oy vermek.

Adamın zaten %140 alması gerekıyor bence bırak hile hurda karıştırmayı.

sen dısardan rusyaya bakıyosun. tek gordugun adamın boss imajı. hicbir olaydan, yasananlardan haberin yok.
aynı mantıkla tayyip de mukemmel bi basbakan oluyo.
ozbekistan, kazakistan gibi ulkelerde de insanlar turkiyeye bakınca tayyipin sadece imajını goruyolar. israile ne bicim de atar yaptı be adam. helal olsun cok iyi adam diye dusunuyolar. haberlerde gordukleri bi tek o artislik hareketleri cunku.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...