Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

7 aralik

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

Kart oyunlari ne diyenlere http://www.illuminati.com/ bu internet sitesi. 94 yilinda yapilan bi seri vardi NWO diye onu acip bakarsaniz gorurusunuz ne oldugunu ki zaten non-believer icin pek bi referans olamicak. bunu anlamanin en guzel yolu birisine sormak ki bu oyun 2000 senesinde bile yapilsa gayet tehlikeli. ama bi yorumda okumustum bi kiz yazmisti 96 senesinde iste abimin aldigi oyuna pek ilgi gtostermemistim ama 11 eylul olayindan sonra oyunun aslinda oyundan daha fazlasi oldugunu anlamistim gibi seylerden bahsediyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

FIRST CASTLE HAS FALLEN!
Darkness is knocking the door!... We are still sleeping!? Final countdown is in progress. We still have the power to defeat the darkness, otherwise "brothers of the cosmos" will reborn. The last candle is dying. Only the illuminated ones will understand the last secret!
_ v _ _ t _ _ s _ _ i _ _ _ m

f _ _ a _ _ n _ _ _ _ _ _ i _ _ _ _

30 days + 23h : 56m : 04s
Sosyal ağlarda paylaş

FIRST CASTLE HAS FALLEN!
Darkness is knocking the door!... We are still sleeping!? Final countdown is in progress. We still have the power to defeat the darkness, otherwise "brothers of the cosmos" will reborn. The last candle is dying. Only the illuminated ones will understand the last secret!
_ v _ _ t _ _ s _ _ i _ _ _ m

f _ _ a _ _ n _ _ _ _ _ _ i _ _ _ _

30 days + 23h : 55m : 48s
Sosyal ağlarda paylaş

abi neden gidip sikkofield okumuyorsunuz biraz o adam en azindan baslangic yapilcak seyleri anlatiyor. ne demek yani amerikada saldirilcak yer orasi. kac kisi o saldiri olmadan once kulelerinin yahudi patronunun o kuleleri terror saldirisina karsi sigortalattigini biliyor? heralde terroristler kart oyunundakini gordukten sonra kafaya koydu ve wtc nin patronuna acidi ondan olsa adama haber verdiler o da akil edip sigortalatti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...