Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sony Ericsson Xperia Nozomi / Xperia S

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Nozomi nin 2 sorunu var diye hatırlıyorum biri sarı ekran diğeri pil ama pil sorunundan emin değilim olmayadabilir. Hatırladığım pil sorunu nozomiye ait ise software kaynaklıydı güncelleme ile halletmişlerdi.

Ayrıca anne, baba uygulamadayken direk menü tuşuna basınca iş bitti sanıyor halbuki uygulama arka planda çalışır durumda, buda pile yansıyor tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 6 ay sonra ...
necromancy

ics updatei gelmişti ama yaz başından beri ihtiyacım olmadığı için yapmamıştım

geçen gün yine update notificationu ile göz göze geldik, ona dont touch if it works dedim o da bana olsun bok var update et işte dedi ben de ok bari dedim

system sliderda beklediğim o auto rotation disabler falan gelmedi :/

asıl sorun ise telefon aşırı yavaşladı birden, windows olsa format atıcam o derece. arama yapma ekranında geçişler falan kasılıyor telefon ne yapmak lazım bu durumda
Sosyal ağlarda paylaş

repair yaptım abi telefonun şarjından hızından memnun olmayan direk yapsın pc companiondan

sabah işe gittim eve geldiğimde şarj %82 deydi konuştum nete girdim falan bi de ben hayatımda böle bişi görmedim

hız sorunu da ortadan kalktı arkada çalışan bi ton app yüzündenmiş
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
bugün telefonu seramik yere 1.5-1.6 metreden yere paralel çekilde düşürdüm, çatAnK diye ses geldi, telefon kapanmadı bile. bu kaçıncı düşüşü ama hep ahşap parke üzerine falan düşürüyordum herhald e50 kere düşmüştür en sağlamı buydu. açma tuşuna bastım he bişey mı vardı hacı dedi telefon. iphone olsa kesin ekreanı tuz buz olmuştu bir kaç kere çok daha hafif düşmelerine şahit olmuştum zira iphoneların.

sony çok sağlam telefon yapıyor cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

ben öyle betona düşürdüm ya, pek sallamıyor öyle şeyleri alet.
1+ sene oldu, köşelerinde ışığa tutup dikkatlice bakınca görülebilen 1-2 eziklik var sadece. ekran filmini hiç değiştirmedim ki onda da çizik heralde vardır diyorum, ben görmedim.
kılıf falan takıyorum arada da süs niyetine, gerekmiyor çünkü dfg.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...