Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

başbakan kolon kanseri ?

nscorp

Öne çıkan mesajlar

Ne kendisini ne de icraatlarını zerre sevmem, bu ülkenin gördüğü en büyük demesem de çok büyük kötülüklerden sorumlu kendisi. Arada iyi, düzgün işler de yaptı elbette ama terazide maalesef fazla hafif kalıyorlar. Yine de her şeyden önce insanlık, umarım "cezası" bu şekilde olmaz. Tıp dünyasında durumun bayağı ciddi olduğu konuşuluyor. Metastaz var deniyor, ki eğer varsa maalesef durum sakat. Acil şifalar diliyorum kendisine.

Ancak söylemeden edemeyeceğim, yaptığı kötü icraatların ve olumsuz tavrının birebir kendisine yansıması gibi adeta bunlar. Köylülerin annesine laf ettikten ve "birisi de ölmüş mü nolmuş" diye saygısızlık ettikten sonra sonra kendi annesini kaybederek hem bir insan için annesinin hem de ölümün önemini kavraması, doktorları boğazlayan saçma sapan bir yasayı inatla sürdürmesi sonucu da o doktorlara muhtaç kalıp kendi ameliyatını yasayı çiğneterek yapmaması gereken bir profesöre üniversite hastanesinde yaptırması belki aklını başına getirir, umarım bu hastalığı atlatırsa hatalarını görmesini sağlar biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

zaidral said:

kanserse ve kanseri yenerse ne olur o zaman?

O zaman çok bişey olacağını sanmıyorum. Hastalıktan ölürse sonuçta yerine başkası gelecek ve eğer gerçekten düşünüldüğü gibi icraatları uzun vadede ülkeye zararlı olursa bütün suç tabi ki gelene atılacak ve üstelik "erdoğan gitmeseydi en birinci biz olurduk" gibi yorumlar da bunu takip edecek.
Ha bundan gaz alan partiler kesin olacak sonuçta Türkiyeden bahsediyoruz. AKPnin kullandığı taktikler, sloganları vs birebir kullanıp, Erdoğanı kahraman gibi gösterip başa gelmeye çalışacaktır onlar da.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer ölürse görevi bırakmak zorunda kalırsa, bence ölmesinbırakmasın daha, türkiye çok birşey kaybetmez. türkiye'ye verebileceğini verdi zaten. döneminin en büyük artısı, pek çok tabunun yıkılmış ve sağlıksız bir ortamda da olsa tartışılabilir olması.

bundan sonrasında ne yazık ki kendisinden bir kaç gömlek üstün birisinin gelip işlerin teknik yönlerini halletmesi gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahmet Altan'ın bugün hakkında yazdığı yazıyı sevdim.
http://www.taraf.com.tr/ahmet-altan/makale-erdogan-ekonomi-ve-siyaset.htm

Bütün nobranlığına, hoyratlığına, patavatsızlığına, zaman zaman ortaya çıkan ilkelliğine rağmen duruşundaki, cesaretindeki, kabadayılığındaki sahiciliği seviyorum.

ahahah

ahmet altan'ı bu yüzden seviyorum. bu adam kadar muhalefet eden gerektiğinde yerden yere vuran ama yeri geldiğinde de hakkını veren gazeteci yok..

cidden şu an rte'nin yerini dolduracak biri yok. ne bahçeli ne kılıçdaroğlu ne de başka biri. ölürse tr yine eski tas eski hamam kafalara kalır. bundan korkum.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

RTE'nin yerini dolduracak birinin olmadığı doğru olabilir. Ama Ahmet Altan'ın yaptığı alttan yağlamak, başka bir şey değil.

Valla muhalefetten kastınız direkt küfretmekse bilemem. Ama Ahmet Altan kadar yerden yere vuran acımasızca eleştiren birini görmedim ben.
Yaptığı muhalefet somut şeyler üzerine, ötekiler gibi yok 10 kasımda karton davetiye bastırdı, 29 ekim kutlamadı, eşinin başı türbanlı vs. gibi türden değil hiç olmazsa.

Bu kadar yağladığı için mi ocak ayında ahmet altan'a "hakaret davası" açtı? Fazla yağladı galiba ne dersin? :D
http://www.haberturk.com/medya/haber/592303-erdogandan-ahmet-altana-dava
Sosyal ağlarda paylaş

Çok uzun süre hergün okudum ben o adamı. İtimâdım sıfır. Eleştirmesi de onu sevmediği anlamına gelmez. Hertürlü yağlıyor yani benim düşüncem. Zaten sıradışı da değil, şuanki Dersim tartışmaları - Sabiha Gökçen olayı falan tarafın sürekli üzerinde durduğu bir şeydi, mutluluktan uçuyorlardır RTE sayesinde ofiste.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...