Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

forumda dişçi var mi?

reyou

Öne çıkan mesajlar

selamlar,

herhangi bi sigortam falan yok, direk olarak random bi disciye gidip full check-up yaptirsam ne kadara yaparlar?

beyazlatma icin ne kadar alirlar? hani su cay kahve yuzunden olusan.

kanal tedavisinin fiyati ne kadar bilgisi olan varmi?
tek dis olacak azi disi.

ha bide bilen bilir kanal tedavisinin ardindan kron kaplama takiyolarmis onunda fiyatini bilen varsa yazabilirse cok iyi olur.

tesekkurler :)
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle anam babam diş hekimi,çene cerrahı,ortodontist onu diyim sonra lafa gireyim (reklam yok zati mesleği bıraktılar gibi )

fiyat listesini senelerdir bilmiyorum (bişi dersem sallamış olurum) lakin kanal tedavisinden sonra dişin hala dolguyu taşıyabilecek kapasiteye sahipse iyi baktığın sürece en az 5 sene gider kendi dişin kaplamaya gerek kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

dişçi bulmak kolay

esas olarak forumumuza urartuca uzmanı gibi, nümizmatik gibi, eskort gibi, iranlı nükleer bilimadamı gibi, dalai lama gibi az bulunan değerleri katmamız gerekiyor bence.

nedankoya yük olmayacaksa bu yönde çalışmaların yapılasını rica ediyorum

eskort var zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

dasaaa said:

dişçi bulmak kolay

esas olarak forumumuza urartuca uzmanı gibi, nümizmatik gibi, eskort gibi, iranlı nükleer bilimadamı gibi, dalai lama gibi az bulunan değerleri katmamız gerekiyor bence.

eskort var zaten

O_O
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

dişçi bulmak kolay

sfdfdf
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

selamlar,

herhangi bi sigortam falan yok, direk olarak random bi disciye gidip full check-up yaptirsam ne kadara yaparlar?

beyazlatma icin ne kadar alirlar? hani su cay kahve yuzunden olusan.

kanal tedavisinin fiyati ne kadar bilgisi olan varmi?
tek dis olacak azi disi.

ha bide bilen bilir kanal tedavisinin ardindan kron kaplama takiyolarmis onunda fiyatini bilen varsa yazabilirse cok iyi olur.

tesekkurler :)

diş hekimiyim, kız olmadığım için kimse hatırlamamış forumda teessüf ettim.
özel muayenehanesinde çalışan bir diş hekimine gideceksen eğer sgk nın oluğ olmaması bir şey değiştirmiyor zaten...
beyazlatma; kendi dişlerinin rengiyle, beyazlatma için kaç seans gerekeceğiyle alakalı olarak bir fiyat çekerler.(giyimin kuşamın, konuşmanın falan bile etkisi olur hatta)
kanal tedavisini 150 den aşağı yapan özel muayenehane zor bulursun, hele istanbuldaysan hiç sanmıyorum.
kron kaplamaya gelinceyse hekimden hekime çok değişir. 200-250 de olur, 1k ya yapan da var.kullanılacak materyalden, hekimin çalıştığı laboratuardan bile ciddi oynama olur.
ankaradaysan pm me daha detaylı görüşelim.
P.S hacettepe üniversitesindeyim, baktığım hastalardan cebime bir şey kalmıyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...