Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Interstellar Corporation - Sith Empire Guild

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Jedi Knight 2 döneminden günümüze kadar, ağırlıklı olarak Star Wars oyunlarında tanıştığımız ve sürekli oynamaya devam ettiğimiz sağlam bir arkadaş grubumuz ile tekrar guild işine girelim dedik.

Hardcore MMORPG oyunculari değiliz, fakat yıllardır olduğu gibi birlikte oynayalım dedik. Bunun dışında bizim gibi guild kavramını bir iş olarak değil, sadece eğlence topluluğu olarak görecek arkadasları da aramızda görmekten memnun oluruz.

Ayrıca guild karma olacak. Bazı yabancı arkadasların katılımı ve daha sonra oyunda tanışabileceğimiz yabancılarla da güzel bir ortam kurmayı hedefliyoruz.

Guild sayfamiz;
http://www.swtor.com/guilds/278702/interstellar-corporation

Şimdilik sadece pre-orderli arkadaslari guilde aldik. Oyunun çıkışıyla birlikte yaklasik 10 yakın arkadaş daha giriş yapacak. Herkese açık bir topluluğuz fakat yine de üye sayısını fazla abartmak istemiyoruz. Guilde girip pasif kalan veya alt karakter üye çöplügünü WOW'daki guildimizden beri de sevmiyoruz :)

Özet geç lan diyorsanız kısaca şudur ki;
Bu da öyle bir girişim işte, hiçbir hedefimiz yok. Düşman guild yok, umarız bol bol dostumuz olur. Eğlenmek için oynuyoruz, katılmak isteyenler olursa beta döneminde kapımız açıktır :)
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası ben de bu şekilde casual bir guild arıyorum fakat oyunu alıp almayacağım bu akşam açılacak olan betada belli olucak, üni son sınıfım malum bitirme projesi falan var çok hoşuma gitmezse oyun bulaşmayacağım bile betada mevcutsanız gelip tanışmak isterim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rhox said:

Açıkçası ben de bu şekilde casual bir guild arıyorum fakat oyunu alıp almayacağım bu akşam açılacak olan betada belli olucak, üni son sınıfım malum bitirme projesi falan var çok hoşuma gitmezse oyun bulaşmayacağım bile betada mevcutsanız gelip tanışmak isterim :)

tabii ki, bu akşam 9-10 gibi betaya girmeyi düşünüyoruz. Karşılaşırsak birlikte de oynayabiliriz. Bizim elemanların bir çoğu ilk gün giremeyecek gibi gözüküyor.

RRa said:

başarılar

teşekkür ederiz

Sannin said:

aaaa düşman =)

düşman yok, düşman yok :)

İyice guild sözcüsü oldum, sevdim bunu işi lan
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Pvp serverındayız. Genelde pvp odaklı mı pve odaklı mı olacağımız belli değil, farklı düşünceler var. İkisini de aynı anda yapabildiğimiz kadar yapıcaz muhtemelen.
Zaten kimse her aktiviteye katılmak zorunda değil, keyif için oynuyoruz. İsteyen istediğini yapacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...