Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011 MLG Pro Circuit

Oymanq

Öne çıkan mesajlar

alcaltıcak bişey yok, dt bastı, ki cok standart bir hareket. 2 baseden dt rush, zergün lair almadan third base cıkmasını engelliyor, ki bunu yapmanın diger bir yoluda stargate basmak.

ikinci mactada yine thirdü engellemek icin stargate bastı, nestea hazırlıklıydı adam gibi hasar veremedi, baktı olmıcak gate attı 4 tane daha abandı nestea scout etmeden 14 drone basınca yenıldı. yine all in deil cheese hiç değil.
pressure hareketiydi nestea nın cevap verememsi üzerine kafa göz girdi nat'e aldı macı.

3. mac iki taraftada cheese yoktu, ama gimicky ahreket nesteden geldi. üstüne adam gibi savunamadı, naniwa super microyla 4 snetrysinide kurtardı raht rahat techleri upg aldı. nestea blinkede cevap veremedi üstüne yine fazla dronelardı, yetmedi korkucn outmanuvered edildi.

ne all-in ne cheese meselesi.
Sosyal ağlarda paylaş

söyledigim gibi ben finale yakıstıramadıgımı belirrtim daha multi tasklı daha macro oyunları görmek isterdim finalde kendi görmek istedigimi dile getirdim ve naniwanın all inlere kastıgını düsünüyorum tabii kasabilir bisey diyemem ama öncesinde gördügüm güzel maclardan sonra final diyebilecegim maclar degildi herkesin takdiri
Sosyal ağlarda paylaş

Cheese var, all-in var dersen bu görüş bildirmek değil yargı beyan etmek olur, tartışmaya acık şeyler değil çünkü matematik olarak ne cheese ne all-in belli.

O yüzden üzerine biniliyor hemen, adam bileginin hakkıyla aldı gayet de heyecanlı maclardı.

Heyecan kısmı yoruma acık işte, seni sarmamış olabilir ben yumrugu vura vura izledim masaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Open brackettan ilginç sonuçlar:

State 2-1 Incontrol (PvP)
Leeonock 2-0 Oz (ZvP)
Gatored 2-0 Ganzi (PvT)
Spaniswha 2-0 Kawirace (ZvT)
Sc 2-1 Marineking (TvT)
Hero 2-1 Puzzle (PvP)
Hero 2-0 Jinro (PvT)

not: yenilen oyuncular henüz elenmedi open bracketin losers tarafındalar.

İlginç eşleşmeler open brackettan:

Leenock ZvP Gatored
Machine ZvZ Nestea
Spaniswha ZvZ TLO (evet tlo zerg oynuyor bu turnuva)
Sc TvZ Losira
Hero PvT Keen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...