Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011 MLG Pro Circuit

Oymanq

Öne çıkan mesajlar

sadece blink stalker timing stargate 4 gate push ve dt rushla oyun almaya calıstı acınası sekilde naniwa macro oyununa gitmeye korktu 3 oyundada all in vardı cheese vardı ve ne yazıktırki dandik stratejiden yoksun build orderlara yenildi nestea onun hatası oldugunu düsünmüyorum hatalar oldu tabii ama bu bazı timinglerin cok salakca oldugu gercegini degistirmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha, nestea drone ceker saldırrırmıs gibi yapar cheeseliyen naniwa olur.

tossun sucu tabi ya, blink=cheese, stargate=cheese, stalker basmak=cheese, forge expand+dt=cheese.

ne haddıne protossun ceşitli acılıs yapmak, forge expand+gate+robo gitmeli her mac.

edit: seri boyunca 4 gate de yapmadı naniwa.
Sosyal ağlarda paylaş

Untouchapple said:

bunların all in oldugunu düsünmüyormusun gercekten bu bilindik build orderlarla timinglerle mac kazanılması seni tatmin ettimi bir seyirci olarak ben her zaman gördügüm toss all inlerini gördüm tvp de gayet iyidi naniwa ama tvz de all in ve cheese den baska bisey degil

e değilki hiçbiri all in zaten. hiç biri değil hemde. all in ne demek cheese ne demek tekrar bi araştırmalısın bence.

gayette tatmin etti beni bilindik build orderlarla mac alması.

heleki son macda o kadar abukluğun ötesinde fazladan 3 pylon 4 cannon attığı macta 4 sentry 2 zeal 2 stalekrla acılıp onlarca ling bastırması roach bastırması gayet şıktı. nestea kendi mallığına batırdı defansını 3 kez ama oyuncu oyucuyla kapsııyo sonucta, bilgisayarla deil.
Sosyal ağlarda paylaş

adamın sadece all ine kastıgı 3 macında da belliydi aynı macı seyrettigimize eminim ve naniwanın aldıgı macların hepsinin all in ile oldugu timingler ile oldugu asikar tartısmaya gerek yok evet nestea hatalar yaptı ve yenildi ama 3 oyunda da toss all ini görmek kusura bakmayın beni acmadı
edit:cheese in ne oldugunu biliyorum orda cheese dememin sebebi naniwanın yaptıklarını dahada alcaltmaktı acıkcası
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...