Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011 MLG Pro Circuit

Oymanq

Öne çıkan mesajlar

Eternal said:

evlilik teklifine bak ayının ya ahahaha MLG de.. ulan yı kızı yemege götür =P sdfsd

Sevgilim MLG'de evlilik teklifinden başı dönmeyen biri olursa insta break up.

Daha tutkulu bir event düşünemiyorum.

Ya MMA üzdü ya. Boxer yenilince vengeance yerine yas tutmaya karar vermiş gibi oynadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu turnuva Blizzard'ın ağlayana meme vermeden önce metagame'in gelişmesine izin vermesi gerektiğini gösteriyor. Winner's bracketta son 4'ün 3'ü Protoss, dünyanın en iyi Terranlarının katıldığı turnuvada winner's bracketta Terran kalmadı. Irkların galibiyet oranına göre değişiklik yapmaya devam ederlerse her ay başka bir ırkın nerflendiğini/bufflandığını görmemiz gerekecek gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Önemli olan patch değil. Patchten önce de upgradeler aşağı yukarı aynı güçteydi, sadece çoğu kişi 2 forge'un gücünü kullanmıyordu. Patch gelince "aaa upgrade vardı dimi" dediler, fark bu. Aynı şey warp prism için de geçerli. Ekstra shield olmasaydı da bu turnuvada gördüğümüz bütün warp prism oyunları aynı etkiye sahip olurdu mesela. Sentry'le rampayı kapatma taktikleri shield buff'ıyla alakası yok ki, warp prism neredeyse hiç hasar almıyor zaten o durumlarda. Sorun Blizzard'ın neden yenildiğini düşünüp patchten önce çözüm bulmaya uğraşmak yerine dengesizlik diye ağlayanları ödüllendirmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Uliking said:

Yav siz nasıl izliyorsunuz ben izleyemiyorum red stream'i açtığım zaman mesela bir yere getiriyorum 2-3 saniyeyi gösteriyor sonra mlg yükleme işareti çıkıyor bir daha da açılmıyor premium falan mı var sizde?
Control + f5 falan yapıp dene. Bende de öyle oldu birkaç kez, yenileyince düzeliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...