Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lan bi gariplik var millette

di

Öne çıkan mesajlar

Arkadaş ne zaman otobüse binsem ya binerken ya da bindikten sconra otobüs tıklım tıklım oluyor. Burası normal malum Istanbul. Garip olan şu ki boş otobüs bile hamam gibiyken dolunca daha bir fena oluyor, nefes alınmıyor ama benden başka sicaklayip montunu çıkaran tek bir ter damlası döken bir Allahın kulu yok. Nasil lan? Alayı oldu de gömmeyi mi unutulan yoksa hakkaten yılan gibi millet mi bu bizim millet?
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Arkadaş ne zaman otobüse binsem ya binerken ya da bindikten sconra otobüs tıklım tıklım oluyor. Burası normal malum Istanbul. Garip olan şu ki boş otobüs bile hamam gibiyken dolunca daha bir fena oluyor, nefes alınmıyor ama benden başka sicaklayip montunu çıkaran tek bir ter damlası döken bir Allahın kulu yok. Nasil lan? Alayı oldu de gömmeyi mi unutulan yoksa hakkaten yılan gibi millet mi bu bizim millet?

aynen bunu düşündüm geçenlerde

bi de şeyi anlamıyorum. metrobüs dolmuş tıklım tıklım, 40-50 yaşlarında elemanın biri, arka kapıdan hala binmeye çalışıyor ama sorun şu ki baya baya bildiğin yer yok yani. belki ayaklarını koyabileceği yer var ama yukarda vücuduna yer yok. adam inatla "biraz ilerler misiniz" falan diyerek bindi. sonra metrobüsün kapısı kapanmadı, adam sıkıştı falan inmek zorunda kaldı. dedim keşke o halde kapı yarım kapalı, adam kapıda sıkışmış halde 1 durak gitseydik de kafaya dank etseydi...
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

GERGE said:

Ben çıkartmıyorun, bunalmıyorum da. Gerçi ben 65 kiloyum 1.83 boyla.

Şu kilo olayı var.

Birde 20 yıl Alanya görmüş insanım, sizin sıcak dediğiniz Istanbul'un sıcaklığı bizim orda yazın denizin sıcaklığıyla eşit. Alışkanlık meselesi birazda.

Haci Mersin'de buyudum ben. Antalya sicagi falan diye gelme bana. =) Her sekilde sicak oluyor iste.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...