Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ANKET: Neden hala Counter-Strike 1.5?

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Eğer aranızda CS 1.5 oynayan varsa niye 1.6'ya geçmiyorsunuz?
Neden hala 1.5 oynuyorsunuz?

Anketimsi bişey olsun diye soruyorum. Bütün dünya Steam'e geçmişken neden ülkemizde insanlar hala 1.5 oynuyor. Neden Steam'e geçilmiyor. Bunun arkasındaki nedeni araştırıyorum.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbirşeyini oynayamıyorum ki, valve sağolsun öyle gerizekalı bir sistem yapmış ki.. oyunu yüklüyorsun lakin ortada oyun yok! parayı iste sonra ver oyunu madem.. yeni sistem budur diye indirdim, uninstall seçeneği bile olmayan, sisteme kendisini yapıştıran iğrenç bir sistem yükü çıktı karşıma. ha bu arada 3-4 yıl önce bedava sunulan modun bugün paralı olmasını da anlamış değilim ortada ondan daha iyi tonla online fps varken..

iğrenç olmuş gördüğüm kadarıyla steam hedesi, oyun oynamak için alakasız bir program çalışıyor arkaplanda filan, komik.. hani gamespy arcade gibi her oyuna bulaşan birşey olsa anladım da topu topu 3-5 tane oyun ya da mod var..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

steam sux birşeydir.
türk kafe gençlerine tamamen uyumsuzdur.
kafelerimiz genelde "tıkla,kapış" sistemi için gidilen yerler olduğu için 1.5 stres atmak için hala iyidir.
(Hadi gelin kapışalım hepinize Hek$@T atıcam)[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

şu an 1.5 çok da kalmadı sanırım. nette bi dolu 1.6 serverı war we hepsi de doluyo
net alemini geçtim artık kafeler bile 1.6ya geçiyolar. hatta 1.6ya da diil direk condition zero ya geçiyolar. mesela kadıköy trip kafe 1.6 da condition zero da war ama millet condition zero oynuyo paso. 1.5 oynayan hiçkimse kalmadı

şahsen ben de steam e geçtim natural selection ın steam versiyonunun çıkmasıyla birlikte we şu an gayet de alıştım kullanmaya.[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 07 Ekim 2004 18:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...