Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gs-bjk-fb tartışmalarına son

sabonis

Öne çıkan mesajlar

said:
-Mehanix-, 20 May 2003 05:33 tarihinde demiş ki:
cok komiksiniz ya
senenin basında baktıgımız topiclerde herzaman gecmisinizle ovundunuz dvmlı soyledgınız tek birsey vardı sanlı tarihimiz var
bizim sizden sanlı tarihimiz var ki 3 yıldızımız var formada...

eheh yani doyrsun ki bizim tarihimiz 98 değil 44 yıllık.

kusura bakma ben tarih diyince başından itibaren olanlara bakıyorum. sen istediğin yerden ortadan kesip bakabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

konuyla alakasız biraz ama bence burada bir galatasaraylının, takımını ikinci görmesi onu bukadar agresif ve koruyucu yapmış ise 2.'liği çoook büyük bir başarısızlık olarak görmüş ise bu büyük bir başarıdır

sonuçta her zaman tek şampiyon çıkar bir sezon içinde, bu sezon beşiktaş %99,9 şampiyon olmuştur, tebrikler

2. olmak bir galatasaraylı için utanç verici, üzüntü verici birşey olmuşsa[ki olmuş], daha 2 paragraf önce dediğim gibi, bu büyük bir başarıdır

[neden tekrarladım bilmiyorum, hızlı yazdığım için tam oturtamadım cümleleri yerine..pardon anlatım bozukluğu için ;)]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Mehanix-, 20 May 2003 05:33 tarihinde demiş ki:
cok komiksiniz ya
senenin basında baktıgımız topiclerde herzaman gecmisinizle ovundunuz dvmlı soyledgınız tek birsey vardı sanlı tarihimiz var
bizim sizden sanlı tarihimiz var ki 3 yıldızımız var formada...
neyse dediginiz gibi gelecege bakalım ama ben gorebiliyorum
eger sampiyon olursanız bu sizi sampiyonluk sanırım sizi 10 15 yıl konusmak icin idare ettirir dersiniz 2003 yılında nası sampiyon olmustuk bee sanlı tarihimiz var
skorlar unutulur beyler onemli olan basarılar bu arada 6aray yazanlara bu lafim da
bi bakımdan hosuma gidiyor bjk nin sampiyonluga aday olması cunku bu sene 100. ylları bu senede derece yapamasaydı uzulurdum taraftarı ıcın...

Yıldız almak kolaydır.
Ama onun için alınteriyle emekle doldurmak zordur. Ben gs nin 2 yıldızında bunu görebiliyorum. 3. yıldızı bomboş.
Tarih olmassa hiçbirşey olmaz. Takımı takım yapan tarihidir. 3-5 sene şampiyonlukla takım olunmaz.
Merak etmeyin 2005 tede Şampiyonun adı değişmeyecek.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

abi bu bjk'liler çok güldürdü beni ya...
ben bu seneki şampiyonlukla ilgili birşey hiç bi zaman söylemedim ki !! genel anlamda bir tartışma olarak, 3 büyükler arasında kim büyük tartışması getirdim. ve başarılarıyla açıkladım gs'nin bu 3 takım arasında en büyük olduğunu

hemen laflar gelmiş: "yok bu sene şampiyon olamadınız da vır vır ediyonuz", "yok kabul edin işte bjk hakkıyla şamp oldu"
e ben kabul ediyorum ki bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu nası bi yaşam formudur ya. Megalomallık da bi yere kadar.
Siz zaten ilan etmişsiniz kendinizi "KRALIZ BİZ" diyorsunuz da beni hiç ilgilendirmiyor, daha doğrusu kendinizden başka ipleyeniniz yok.
Herkesin takımı gönlündeki en iyi takımdır. Ben beşiktaşlıyım, herşeyiyle beşiktaşa sempati duyuyorum. Beşiktaş kümeden de düşse yine beşiktaşlı kalıcam. Noter huzurunda tastiklense beşiktaşın en rezil klüp olduğu ben yine beşiktaşı tutucam. Beşiktaşlı olma nedenim başarılı olup olmaması da değil zaten.
Birilerinin size "en büyük sizsiniz, büyüklüğünüz altında eziliyoruz, en güçlü takım sizsiniz" falan mı demesini bekliyorsunuz. Nedir yani çözemedim ben. Bir de başarılar ölçü olarak gösterilmiş, komik ya.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

[Bu mesaj Adiemus tarafından 20 May 2003 13:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ii de şimdi adama sorsalar, MalatyaSpor mu RealMadrid mi daha büyük bi takım die..
adam da cıkıp ben Malatyayı tutuom, o daha büyük bi takım dese biraz komik düşmez mi?

Verdigim örnekte bariz bi ucurum var ama üç büyükleri de karsılastırırsanız, genel anlamda en basarılı klüp GS dır. Takımların büyüklügünü de "başarı" haricinde ne ile karşılastırabilirsiniz ki?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CEDAY, 20 May 2003 13:44 tarihinde demiş ki:
ii de şimdi adama sorsalar, MalatyaSpor mu RealMadrid mi daha büyük bi takım die..
adam da cıkıp ben Malatyayı tutuom, o daha büyük bi takım dese biraz komik düşmez mi?

Verdigim örnekte bariz bi ucurum var ama üç büyükleri de karsılastırırsanız, genel anlamda en basarılı klüp GS dır. Takımların büyüklügünü de "başarı" haricinde ne ile karşılastırabilirsiniz ki?

Tesisle$me, Maddi durum vb..
GS'nin bu konularda eksikleri var.Ama sportif ba$ari olarak en buyuk takim GS.[hline]tHe Original fi$h

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 20 May 2003 14:16 tarihinde demiş ki:
sonuçta herkese göre kendi takımı en iyisidir[hline]#mix.gen.tr#...
[email protected]

Zaten bunu anlayabilseler çok şey değişir , sanki ne dicez "he yaf BJK büyük takım gelin BJK li olalım çarşıda dükkan açalım?"
ööle demicemiz kesin veya kimse de gelip "Hadi Gs li olalım,ultraprima satın alalım?" demiyeceği kesin , Daha ne tartışıosunuz? birbirinize ne ıspatlamaya çalışıosunuz?[hline]~Sultan of the Empire Earth~
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 21 May 2003 00:54 tarihinde demiş ki:
gsdeki mantığa bayılıyorum ya
"Uefa'yı bi kere alan şaibe yapabilir." lol[hline]"Hepimiz Zenciyiz"
Kenderleme, 04 May 2003 12:36 tarihinde demiş ki:
evlilik de zaten şaapmanın resmileştirilmiş hali..

arkadaşı takmayın lütfen, yazıları gözün t'li versiyonuyla okuyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pierre, 19 May 2003 22:16 tarihinde demiş ki:
arkadas yazilisi kastetmis herhalde.(3 buyuklerde)
fenerbahce=10 harf
galatasaray=11 harf
besiktas=8 harf[hline]

Tabii başka şeyleri de kastetmiş olabilir...

Şampiyonluk sayısı...
Türkiye Kupası sayısı...
Avrupadaki başarı oranı...
Avrupa ve dünyada tanınmışlık oranı...
Müzedeki kupa sayısı...
Futbol istatistiklerinde en iyi derecesi...
Taraftar sayısı...
...

Bu böyle uzayıp gider...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 23 May 2003 11:30 tarihinde demiş ki:
said:
DropXante, 23 May 2003 11:15 tarihinde demiş ki:
Kardeşim siz madem bu kadar supersiniz de neden fenerbahceden 6 tane yedınız onu anlamayamıyorum.!

gelmiş geçmiş en başarılı takım demek, o takım yenilmicek anlamına mı geliyor?

ıyıde 6 yemek baska, sımdı sız 1 farklı yensenızde 3 puan 100 farkla yensenızde 3 puan dıyeceksınız,ama ısın ozunde bunun boyle olmadıgını bılıyorsunuz.6 tane be kardesım, bu tam bır rezalet.[hline]Simofle

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...