Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nationality in Online Games

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

nick dgeisimi icin parasi olmiyan insanlari sikayet edip "nicki azerice annesiz demek" seklinde beles nick degisimi filan aliyorduk bi donemde blizzarddan ehuehu

cinliler drone gibi farmlar
ruslar hackler
biz abuselariz

ehueheu
az emek, cok yemek felsefemizi yansitmisiz bu ise bi kere
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

eskidendi o ya
50-70 ms birçok oyun için kafi

50-70 ms nereye alıyorsun abi

[hr]

norveç tabii,4 milyon nufus hava boktan geceleri yapılacak pek birşey yok heleki oslo dışında başka şehir=köy.millet sürekli evde oyun oynuyor ama cidden pro'lar sdsddfds
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

brezilya HUEUHEUHEUHE çok doğru ve isveç nasıl low tier lan

İsveç çok rezil bi ulus, geçen gün isveçli yüksek puanlı bir oyuncunun takıma liderlik etmesine göz yumdum, yeneceğimiz oyunda yenilmekle kalmadık, ezildik, beter olduk herkesden küfür yedi o derece. Taktik anlayışı sıfır adamlarda.

Ruslarda low tier olmalıydı bence. Başarılı oldukları hangi oyun varki? Üstüne bilumum hack ve türevlerini kullanmaları cabası. Bknz APB Eu serverları tam bir rus hacker yuvası olmuş adamlar global chatten bile rusça konuşuyor.. İngilizceleri Türklerden de kötü, yine Türkler çat pat konuşabiliyor bunların çoğu hiç bilmiyor.

Danimarkalılar'ın high tier olmasıda garip olmuş onlarda, İsveçlilerin ayrı bir versiyonu. Kuzey ülkelerinin çoğu aynıdır. Hepsi birbirinin farklı versiyonlarıdır. Ben daha danimarkalıların oyun domine ettiklerini görmedim. FPS oyunlarında nasıllar bilemiyorum tabi.

Edit: Birde Danimarkalılarla ne zaman oynasam Irkçılık yapıyorlar en fazla bundan şikayetçiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...