Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cumhuriyet Bayramı törenleri iptal edildi

cetintas

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Cumhuriyet töreni yok, ama nikah düğün var:

http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=289106&utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Diprimdin dılıyı izınti içırsindiyiz, tırin yipmiyciğiz.

Ha bu arada, cumhuriyet bayramı töreninde tören düzenlemenin, askeri araç ve birliklerin yürüyüşünü militarizme bağlayacak kadar parlakzekalar varmış.

klasik gündem yaratma çabaları bunlar yine. maaşımı bağışlıycam, cumhuriyet törenleri iptal oldu falan derken başka yere harcanan deprem vergileri yine gg heh
Sosyal ağlarda paylaş

yani artık o kadar çok tekrarladılar ki bu taktiği. ne zaman büyük bir olay ve devletin bu olayda suçu çıksa, bu olaya sinirlenen kesimin başka bir damarına basıyorlar.

ilk o hızlı tren kazası zamanında yaptılar sanırım (ya da ilklerden biri). Kazadan hemens onra devlet kurumlarına başörtüsü sokmak için yasa tasarısı diye haberler çıktı herkes reörör oldu bi hafta sonra da RTE eheh yok ki öyle bişey dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Türbanın tam tersi olarak mini etegi gören mantıkla
Cumhuriyet bayramının tam tersi olarak kurban bayramını gören mantık aynı.

olm ne alakası var, lafı anla biraz.
burada adamların samimiyetsizliğini vurgulamaya çalışıyorum.
eğer felaket nedeniyle Cumhuriyet Bayramı törenleri iptal ediliyorsa(başka neden yok değil mi, varsa söyle-söyleyin öğrenelim?), Kurban Bayramı'nı da ertelesin haşmetli hükümetimiz(ki böyle bir şey olmayacağını,olamayacağını hepimiz biliyoruz)...o zaman yapılan hareket samimiyetsizlikten başka bir şey olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hahhahhahahah...
sem artı repmiş.ne güzel rol paylaşmışsınız, allah muhabbetinizi arttırsın.

Cumhuriyet Bayramı Törenleri'nde yapılan yürüyüşte ne kutlanıyor troynun artı repli sam'i?
dürüstçe,kıvırtmadan,lafı dolandırmadan yapılan hareketin,verilen kararın yanlış olduğunu söyleyin de artı repi ben heinize-bütün tayfanıza vereyim.
şakirtizmden vazgeçin yahu. şakirtlikten bu memlekete tarih boyunca bir hayır gelmemiş.

edit: üstelik söylemeden edemedim, yüreği kan ağlayan pek muhterem, pek müslüman halkımız van'da soğuktan tir tir titrerken nasıl kesecek o kurbanları? nasıl boğazlarından geçecek o kurban etleri? nasıl bayramlaşacaklar sevdikleriyle ölen yüzlerce van'lı din kardeşleri akıllarına geldiğinde?

işinize gelince her yol Paris değil mi?
B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu sene kurbanlar direk vana gitsin parasını bizler buralardan verelim belli başlı üsküdar fatih gibi akpli yerlerimize koyalım biraz çadırlar madırlar oralarda bagıs yapıldıkça koyunlar öküzler artık ne kesilecekse kesilsin en mantıklısı budur. Duyarlılık görelim biraz müslüman kardeşlerden.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Cumhuriyet Bayramı Törenleri'nde yapılan yürüyüşte ne kutlanıyor troynun artı repli sam'i?
dürüstçe,kıvırtmadan,lafı dolandırmadan yapılan hareketin,verilen kararın yanlış olduğunu söyleyin de artı repi ben heinize-bütün tayfanıza vereyim.
şakirtizmden vazgeçin yahu. şakirtlikten bu memlekete tarih boyunca bir hayır gelmemiş.

yav cetintas abi, bu nasil bi mantik? herkes senin dusundugunu mu dusunup onaylayip kabul etmeli? kac yasinda adamsin baskalarinin dusuncelerine saygili olmak nedir senin en iyi bilmen lazim.

kurban bayramini da iptal etsinler argumani bence de cok sacma, devlet kurban bayrami kutlamalarina katilmiyor, kurban bayraminda kutlama denen bisey yok zaten,meydanlari doldurup marslar oknnmuyor coskulu bir sekilde yanlis bilmiyorsam?
ki kurban bayrami hayvan keselim et yiyelim de degil,yoksullara ihtiyaci olanlara yardim icindir. sahsen her batram kurban etinden max3-4 kere yiyebiliyorum cunku buyuk cognlugu gidiyor saga sola.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...