Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grand Theft Auto V

zipzip

Öne çıkan mesajlar

Aiko said:

oyunun sonu ile ilgili spoiler

ya ben nasılsa trevor ölmez diye trevoru öldürdüm. pişmanım adam yok seçemiyomuyuz birdaha?? geri gelmesi lazım o karakterin :( birde deathwish yapsam ne olucaktı ??

Deathwish deseydin hepsi kurtulacaktı.

önceki save den başlamaktan başka yapacak bir şey yok trevorı geri getirmek için de.

Sosyal ağlarda paylaş

ben alışamadım ya onlinea.bi tek deathmatch ve araba yarışı gördüm şimdiye kadar.bütün görevler böyle mi?

bi araba yarışına katıldım.daha önceki yarışta sormamıştı bişey, bunda pilot mu copilot mu olcaksın diye sordu.meğer waypoint yokmuş, copilot yolu tarif ediyomuş.bende de chat kapalı, direk sistemi kapattım utancımdan dfads
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

mehanix dün hile açtı yarışlarda. hep kendi arabasıyla oynuyodu.

bişe sorucam online'da garaj alırsam birden fazla araca tracker ekleyebiliyor muyum ?

son viraj fenaydı:))

garajını alınca koyabılıyorsun sanırım satın aldıgın arabalarda kendiliginden oluyor ztn...
bu arada yarışta custom cars on acılı durumda olunca kendı garajındakı arabalarla yarışabiliyorsun..
Sosyal ağlarda paylaş

Video'ya çok güldüm. 8-9 sene evvel internet IRC'de takılırken alamancı voice chat siteleri açılmıştı. Birbirinden acaip tipler giriyordu. Arkadaşlarla girip birbirine katıyorduk ortamı. Küfürler havada uçuyordu.

Hayatımda en çok güldüğüm zamanlardan biriydi heralde. O günleri hatırlattı.
Sosyal ağlarda paylaş

Mehanix said:

Aiko said:

mehanix dün hile açtı yarışlarda. hep kendi arabasıyla oynuyodu.

bişe sorucam online'da garaj alırsam birden fazla araca tracker ekleyebiliyor muyum ?

son viraj fenaydı:))

garajını alınca koyabılıyorsun sanırım satın aldıgın arabalarda kendiliginden oluyor ztn...
bu arada yarışta custom cars on acılı durumda olunca kendı garajındakı arabalarla yarışabiliyorsun..

yaa demin 200bindolara ev satın aldım. oraya gidiyim derken meraktan senin arabaya stickybomb koyup patlattım. 30bin dolara yakın param gitti borca düştüm kalaşnikof alcam param gitti yaa :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...