Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Van'da deprem, 6.6

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

ben en azından samimi buluyorum

geçtğimiz 2 gün kürt ve terorist nefreti oluşan ortamda etmediği küfür lanet kalmayan fakat ertesi gün kürt kardeşlerim depreme maruz kaldı vs diye üzülenden daha iyidir

tabiki orda her depremi yaşayan terorist değil.ama bu tepkiyi normal buluyorum.insan taklidi yapmaktan daha samimi
Sosyal ağlarda paylaş

yetemeyince hakarete başvuranları modlara havale ediyorum.
Red said:

ben en azından samimi buluyorum

geçtğimiz 2 gün kürt ve terorist nefreti oluşan ortamda etmediği küfür lanet kalmayan fakat ertesi gün kürt kardeşlerim depreme maruz kaldı vs diye üzülenden daha iyidir

tabiki orda her depremi yaşayan terorist değil.ama bu tepkiyi normal buluyorum.insan taklidi yapmaktan daha samimi

red kusura bakma da HAYLİ tutarsız olmuş, kendi kendinin cevabını vermişsin.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

ayrıca kaddafiye sadece "zulm eden lider" oplarak bakmak siyasete dümdüz ve televizoyndan takip ettiği gibi bakmaktır.

şu başlıkta kaddafi'nin bahsini açmak da güzelmiş. daha neler çıkacak bakalım.

-------

p.s: escape'e değil ayrı olsun şu.

başka başlıklardan kuyruk acısı olan özelden veya saldırı amacıyla başka bir başlık açıp orada toplayabilir, burayı bulandırmanıza gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

tutarsızlık değil ki.ayrıca öyle söyleyenlerde bunu biliyordur muhtemelen

ama baktıgın zaman şu teror olayları tazeliğinde böyle masum vatandaş ayırmaksızın genelleme bi kürt nefreti tepkisi normal geliyor.

baktıgın zaman adamların kalesi olan şehirlerden biri.destekçilerinin binlerce oldugunu da bir gerçek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...